Jak odstranit plíseň

Na zbavení se plísně je nejlepším pomocníkem nátěr proti plísni LSG. Čištění plísní Praha

LSG nátěr – odolnost vůči plísním a kvasinkámPlísně jsou velice problematickou záležitostí, proto je jasné, že se jich každý snaží zbavit řeší Jak odstranit plíseň, ale bohužel to není vždy v jeho silách – a od toho jsme tu my, úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. kde se touto problematikou zabýváme.Věděli jste, že když  máte v interiéru umístěné zařizovací předměty (křeslo, sedačka, skříň, kuchyňská linka, vestavěné skříně a cokoli dalšího, co vás napadne) velice blízko, nebo těsně u stěny, která tvoří obvodové zdivo fasády, tak se tím uměle vytváří „efekt vnitřního zateplení“ a kondenzační zóna se pohybuje mezi zařizovacím předmětem a vnitřním povrchem stěny (kondenzační zóna je vtažena směrem od exteriéru do interiéru)?. Když jsou totiž zařizovací předměty umístěné blízko u stěny, tak přebírají funkci tepelného izolantu.

Zkondenzovaná vlhkost se zpravidla nestihne přes stěnu odpařit do vnitřního prostoru, protože zařizovací předměty jsou velmi blízko stěny. Mezi zařizovacími předměty a stěnou interiéru se hromadí vlhkost a začíná negativně ovlivňovat životnost zařizovacích předmětů (plísně), vlhkost konstrukce a vnitřní klima v domě a hygienické podmínky (spory, mykotoxiny, zápach a podobně). Nastává potom koloběh – zdivo je vlhké od kondenzátu. Vlhké zdivo má špatné tepelně izolační vlastnosti a tím klesá povrchová teplota stěny a vytváří se podmínky pro ještě mohutnější vznik kondenzátu. Stěna je dodatečně dotována dalším kondenzátem a zdivo je ještě více vlhké, čímž nám právě vzniká plíseň.

Spousta…

Jak odstranit houby ze stěn?Spousta lidí si tento faktor neuvědomuje, a proto jim vzniká v jejich obytných prostorech plíseň, přestože udržují čistotu prostředí, ve kterém se vyskytují. Jenže to bohužel vždy nemusí s dodržováním čistoty souviset. Účinnou zbraní, jak se těchto potíží zbavit je protiplísňový nátěr LSG, který právě v naší firmě nabízíme. Antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení.

Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Garantovaná záruka je 2 roky. LSG-nátěr proti plísním je nejúčinnější prostředek k trvalé ochraně proti mikrobiálnímu napadení. Naší poslední zakázkou bylo čištění zdi v místnosti budovy, kde probíhaly dětské kroužky. A je logické, že v někde, kde se denně sejde několik dětí, plíseň zkrátka nemůže být, protože plíseň může způsobovat vážné zdravotní problémy. Tak se lektoři obrátili na nás. Plíseň jsme bez problému odstranili a organizátoři centra se stali našimi stálými zákazníky.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *