• OPRAVY FASÁD

    Zajistíme až 90% shodu barevnosti fasádního nátěru.

Opravy povrchu fasády

Firma Čištění a voskování podlah nabízí pro své zákazníky komplexní služby širokého spektra. S našim programem „STOP GRAFFITI“ dbáme na to, aby byly fasády Vašich budov zcela čisté a opravené. Jelikož se čím dál častěji setkáváme s odstraňováním graffiti z nejrůznějších povrchů, je na místě seznámit se
i s prevencí, která Vás může zbavit sprejerských stop nadobro.

Ne každý ví, že se dají graffiti odstranit, natož se před nimi chránit antigraffitovým nátěrem. Antigraffitový nátěr doporučujeme zákazníkům po opravě povrchu fasády, aby byl povrch připraven na nanesení antigraffitové ochrany.

Vaši fasádu opravíme, nerovnosti a otlučené rohy zapravíme speciálním tmelem na fasády. Tuto prácí vykonává náš profesionální tým, který se snaží vyhovět všem Vašim požadavkům.

Po kvalitně provedené opravě poškozené fasády, nanášíme fasádní barvy zn. Weber, které patří ke špičkovým výrobkům a nabízí širokou paletu barevných odstínů splňující nejen aktuální architektonické požadavky. Fasádní barvy nanášíme ve dvou vrstvách.

Naše služby realizujeme nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, Rakousku a Německu.

opravy fasády
fasády ve výšce

Natírání fasád

Odstranění graffiti z fasád domů neošetřených antigraffiti nátěrem je úspěšnost odstranění přibližně od 60 – 90 %.

Po odstranění graffiti zůstávají na některých místech jeho kontury, které se nedaří ani při opakovaných pokusech odstranit. Proto si často nechávají zákazníci svoji fasádu přemalovat tak, aby byl výsledek co nejlepší.

Při likvidaci graffiti na fasádách je zapotřebí počítat s tím, že se odstraní spolu s graffiti i část fasádní barvy. Tudíž je zapotřebí si fasádní barvu nechat namíchat dle odpovídajícího odstínu.

Zajistíme až 90% shodu barevnosti fasádního nátěru. Poté, co odstraníme graffiti z neošetřeného povrchu tak, doporučujeme nanést ochrannou vrstvu antigraffitového nátěru nebo nástřiku. Při nátěru je v ceně zahrnuto i čištění fasády vysokotlakou vodou (ve stejné výměřě jako nátěr, pokud není jiná domluva).

Všechny tyto služby realizujeme i na výškových budovách (práce ve výškách), kterou provádí náš tým profesionálních pracovníků speciálně vyškolených pro práci ve výškách. Snadněji přístupná místa ve výškách natíráme s pomocí vysokozdvižné techniky, lešení a žebříku. Pro těžko přístupná místa máme tým certifikovaných horolezců, kteří provádí natírání a opravy fasád ve výškách pomocí horolezeckého vybavení. Práce na fasádách pomocí horolezeckého vybavení jsou ve srovnání
s použitím lešení také rychlejší a v konečném důsledku i cenově dostupnější.

Čištění fasád

Naše firma zajišťuje kompletní čištění a mytí fasád ve výškách za použití horolezecké techniky. Fasády tak zbavíme prachu, řas, plísní, ptačího trusu, lišejníků nebo jiných nečistot.

Pokud jste nespokojeni s fasádou na Vašem objektu, není lepší řešení než ji vyčistit. Jsme schopni Váš dům nebo jakýkoliv jiný objekt kompletně zbavit jakéhokoliv znečištění na zdech (skvrny od barev, organická nečistota, graffiti).

Pokud se jedná o běžné znečištění umýváme fasády ručně (od 34,-Kč/m2), při vyšším znečištění čistíme vysokotlakou pistolí za použití aktivní čistící složky Flamil super 3 (od 64,-Kč/m2).

Pokud se objeví skvrny, které nejdou odstranit normální cestou, doporučujeme opravu fasády nanesením vhodné barvy (od 190,-Kč/m2). Fasádní barvy Weber nabízí širokou paletu barevných odstínů splňující nejen moderní technické, ale i aktuální architektonické požadavky.

čištění fasád

Čištění provádíme mytím, takovým mytím, tlakovým mytím s aktivní čistící složkou, tlakovým mytím sodou – systémem zásobníku Armex, pískováním, pískováním granitem, pískováním lehkými abrazivy – vlašskými ořechy, pískováním speciální pískovačkou W/125 s řiditelným tlakem, na pískování a restaurování soch, historických objektů, na pískování citlivých přírodních materiálů, pískovce, vápence, opuky, travertinu, teraca.

Zapravíme praskliny a drobné dírky silikátovým tmelem, poškozené vrstvy nátěru odstraníme a větší nerovnosti nebo oprýskané rohy zapravíme speciálním fasádním tmelem.

Veškeré tyto služby vždy provádí speciálně školený zaměstnanec. V rámci našeho „systému čistých budov“ jsme schopni zajistit nejnutnější povrchové úpravy
a opravy fasád.

Po provedení opravy fasád a před případným natřením fasádní barvou je vhodné ještě celou plochu řádně napenetrovat, což slouží ke spojení a zpevnění předcházejících vrstev nátěru a celkové fixaci povrchu. Pokud jste se rozhodli opravená místa před natřením ochranným nátěrem přetřít jen lokálně, penetrace není nutná.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *