Praha 9 Koberce, čištění

„Tepování a čištění sedaček Praha“ koberec vyčistí, vydezinfikuje i prodlouží jeho životnost

strojové čištění kobercůJako úklidová firma (jmenujeme se Praha 9 Koberce, čištění) řešíme spoustu případů. Na trhu se nacházíme už více než dvacet let, proto jsme nasbírali u stovek případů stovky zkušeností. Stále se tak zlepšujeme a můžeme našim zákazníkům nabízet pořád lepší a lepší služby. Lidé si nás nejčastěji volají ze tří důvodů, každopádně naše technologie nemají žádné těsné hranice. Proto, ať máte jakýkoliv problém nebo dotaz, nebojte se obrátit na naše telefonní číslo a my vám vše rádi vysvětlíme. Jedním z důvodů je celkové oživení koberce, který má zašedlou barvu. Protože je roky používán a tudíž se do něj zašlapal prach a běžné nečistoty. Dalším důvodem je naprosté vyčištění koberce, dezinfekce, která odstraní veškeré mikroorganismy včetně roztočů a dalších alergenů.

V neposlední řadě si nás klienti volají, pokud se jim doma (v práci a podobně) objeví nějaká katastrofa, kterou chtějí klienti rychle odčinit (jedná se o skvrny všeho druhu). To byl také případ jedné klientky, které hlídala děti kamarádka a ty se venku ušpinily od blata. Doma je však kamarádka nestihla nějak usměrnit a bláto skončilo na bledě modrém koberci v obývacím pokoji. To ale pro naše odborníky nebyl žádný problém. Naše metoda strojového čištění si poradí se skvrnami všeho druhu. Používáme kotoučový stroj, který v sobě kloubí účinnost a kvalitu.

Funguje…

hloubkové čištění kobercůFunguje na základě využití silného a přitom velmi šetrného strojového vybavení v podobě kotoučového stroje. Který pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty. Tato metoda je skutečně účinná, protože se zmíněná kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce a kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie. Což tedy zaručí, že je koberec vydezinfikovaný. (V tom metoda kotoučového stroje vyniká nad extrakční metodou, která je už zastaralá a čistí pouze povrchově, přesto ji však některé firmy zákazníkům nabízí.) Navíc tato kosmetika funguje na principu aviváže a zapracovaná kosmetika provoní celý byt.

Závěrečná operace se týká vysokotlakého třímotorového vysavače, který pečlivě a prakticky do sucha odsaje všechny již zmíněné nečistoty. Dochází navíc k nabytí původního objemu koberce díky výkonnému vysavači se vlasy koberce neobyčejně provzdušní a příjemně se tak oživí celkový vzhled. Tato metoda je unikátní také v tom, že kromě toho, že koberec dokonale vyčistí, je schopná zásadním způsobem prodloužit jeho životnost. Pokud bychom shrnuli stručně naši metodu kotoučového stroje, tak se jedná o metodu, která koberec zbaví veškerých fleků, očistí koberec od mnohaleté zašlapané špíny, vydezinfikuje koberec a odstraní veškeré roztoče a alergeny, použitá kosmetika provoní celý byt a navíc se jedná o zákrok, který dokáže prodloužit životnost koberce. Víc není třeba dodávat, naše práce mluví za nás. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *