• ČIŠTĚNÍ MARKÝZ

    Specializujeme se na markýzy plastové i látkové.

Čištění markýz a jejich impregnace

Firma Čištění a voskování podlah nabízí svým zákazníkům řadu služeb, mezi které patří i čištění
a nanoimpregnace markýz.

Specializujeme se na markýzy plastové i látkové. Je možné vyčistit a naimpregnovat slunečníky. Nejsložitější čištění markýz je čištění látkových markýz. Obtížnost při práci s látkovými markýzy spočívá v znečištění agresivními městskými spady.

Metoda čištění je podobná jako při čištění a tepování koberců. Na látkové markýzy je nanesena čistící chemie, která je podrobena mechanickému čištění. Nakonec povrch vysajeme výkonným vysavačem s úzkou hubicí, která dokonale zbaví markýzu nečistot a vlhkosti. Čištění markýz trvá 2x až 3x déle než čištění koberců, jelikož je nutné markýzu čistit opakovaně a to 3x až 4x.

čištění markýz
impregnace markýz

Naše úklidová firma Vám dokáže zajistit i impregnaci Vašich markýz. K tomuto používáme chemii, kterou odebíráme přímo od výrobců markýz. Pro kvalitně nanesenou impregnaci je důležité, aby se prováděla za pěkného dne a bylo bezvětří.

Používáme jen a pouze NANOIMPREGNACI, jelikož ta jediná zaručí 100% ochranu textilie. Při nanoimpregnaci je vlákno obaleno neviditelným ochranným filmem, který mu dodává silně hydrofobní vlastnost. Díky změně povrchového napětí vyperlí tekutiny od vlákna pryč a nečistota nemůže přilnout
k vláknu.

Takto ošetřené vlákno vykazuje vysokou odolnost také vůči otěru. Případné nově vzniklé skvrny je možné lehce odstranit prostým osprchováním. Impregnace chrání povrch proti pronikání špíny do struktury a stabilizuje barvy. Když vynecháte impregnaci, budou látky cca za 4 roky nevyčistitelné
a u světlých látek i dříve.

Firma Čištění a voskování podlah nabízí pro své zákazníky komplexní služby širokého spektra a to i služby umývání a čištění markýz ve formě výškových prací.

Výškové práce provádíme pomocí žebříků, vysokozdvižných plošin, či horolezecké techniky. Pro výškové práce máme tým profesionálních pracovníků, kteří jsou pro tuto práci odborně vyškoleni.

Náš tým horolezců má certifikace a školení dle platné vyhlášky § 134 odst. 2 a podle § 134c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb. Zák. pr. ve znění zákona č. 155/2000 Sb.
o bezpečnosti a zdraví při práci.

Svoji profesi provádějí již řadu let a striktně dodržují bezpečnost práce. Čištění a mytí markýz ve výšce jsme schopni zajistit po celé České republice, Slovensku, Rakousku a Německu.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *