• ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ A SEDAČEK

    Používáme moderní účinnou chemii Bosch RTS.

    čištění kusových koberců praha

Hloubkové čištění koberců

Mezinárodní firma Čištění a voskování podlah provozuje úklidové služby pro mnoho významných zákazníků po celé České republice, Slovensku, Rakousku a Německu. Během naší více než 20-leté praxe jsme vyzkoušeli nespočet metod a variant čištění koberců.

Pro kvalitní  hloubkovému čištění a tepování koberců používáme strojovou metodou, která zbaví koberce všech nečistot, koberec vydezinfikuje, zničí všechny roztoče a zároveň naše kvalitní chemie Bosch RTS spolu s moderními kotoučovými stroji a vysokotlakým třímotorovým turbo vysavačem příjemně oživí celkový vzhled koberce.

Ke strojovému vyčištění využíváme silný kotoučový stroj s rotačními kartáči, kvalitní čistící chemii Bosch RTS. Chemie se dokonale vkartáčuje do kobercové plochy, po chvilkovém působení se veškeré znečištění uvnitř koberce dostane na povrch, odkud je vše odsáto třímotorovým vysokotlakým vysavačem s úzkou hubicí.

čištění koberců

Za dobu, co aplikujeme strojovou metodu na hloubkové čištění koberců, nemáme zaznamenanou ani jednu reklamaci ani špatné ohlasy. Extrakční metoda čištění, kterou používají některé úklidové firmy, není vhodná pro dokonalé čištění koberců. Tato metoda je založena na principu vstříknutí chemie do koberce a rychlého odsátí. Chemie se nedostane do hluboké struktury koberce a po zaschnutí zůstávají na koberci fleky.

Čistírna koberců Praha - profesionální čištění syntetických koberců

Ruční čištění čalounění

Naše firma Čištění a voskování podlah provádí čištění a tepování sedaček, křesel
a čalounění
.

Pro důkladné vyčištění čalounění používáme účinnou chemii Bosch RTS, která se ručně za pomoci jemného kartáče s dlouhými štětiny, zapracuje do textilie a vytvořená pěna pohltí všechny nečistoty. Tato chemie velmi účinně zbavuje tkaniny i toho největšího znečištění.

Po působení chemie na textilii použijeme vysokotlaký třímotorový vysavač se speciální hubicí na čalounění, který vysaje veškeré uvolněné nečistoty, alergeny, nežádoucí pachy a vysuší čalounění téměř dosucha.

Provádíme technologii ručního čištění čalounění, které je šetrné a dokážeme vaše sedačky, křesla a čalounění zbavit všech nečistot. Ve výjimečných případech a to pouze na určité typy pevných tkanin, které jsou velmi znečištěné, používáme ruční AKU kotoučový kartáč.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *