• VÝŠKOVÉ PRÁCE

    Výškové práce provádíme pomocí žebříků, vysokozdvižných plošin, či horolezecké techniky.

Nabízíme komplexní služby širokého spektra, zajišťujeme pro naše zákazníky i umývání a čištění ve formě výškové práce. Nabízíme nejen klasické umývání oken a kovových konstrukcí ve výškách, ale také čištění fasád u vysokých budov.

Na lehce přístupná a níž položená místa používáme teleskopické tyče (až 9m), výškové práce provádíme pomocí žebříků, vysokozdvižných plošin, či horolezecké techniky.

Snažíme se volit vždy ta nejrychlejší a nejekonomičtější řešení.

Jsme schopni udržovat Vaše prosklené plochy i ve výškách a to pomocí certifikovaných horolezců odborně vyškolených dle platné vyhlášky § 134a odst. 2 a podle § 134c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb., zák. práce ve znění zákona č. 155/2000 Sb., o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádu z výšky nebo do volné hloubky.

výškové práce
nanoimpregnace

Náš tým horolezců používá typizované body, umí se slaňovat a také jsou schopni odinstalovat a dát zpět zábrany proti holubům. Při mytí oken ve vysokých a nepřístupných místech doporučujeme zákazníkům aplikovat na skleněné výplně nanoimpregnaci – technologie GlasProtect.

Samočisticí hydrofobní impregnace – nanoimpregnace je ochrana skla před nepříznivými a škodlivými vlivy UV záření – také zabrání nečistotám od hmyzu a rzi. Speciální nanovrstva chrání Vaše skla
a prodlužuje jim životnost.

Aplikuje se po dokonalém očištění skleněných ploch. Poté, co je nanovrstva nanesena na prosklené plochy, stačí umýt okna jen čistou vodou bez použití saponátu a okna budou čistá a beze šmouh.

Tato technologie vydrží na sklech po dobu 5-ti let. Výškové mytí oken, fasád, konstrukcí jsme schopni zajistit po celé České republice, Slovensku, Rakousku a Německu.

Čištění fasád – natírání fasád ve výšce pomocí horolezecké techniky

Naše firma Čištění a voskování podlah Vám nabízí spoustu služeb, které Vám usnadní práci a ušetří čas.

Čistíme fasády, omítky a pláště budov, tmelíme a drobně opravujeme fasády a omítky, provádíme malby a výmalby kvalitními fasádními barvami, aplikujeme penetrace a úpravu podkladu povrchu, tryskáme
a sjednocujeme povrchy fasád tlakovou vodou, detailně čistíme fasády z ušlechtilých přírodních materiálů, umělého kamene a obkladů speciální chemií po celém území ČR.

Jsme schopni Váš dům nebo jakýkoliv jiný objekt kompletně zbavit jakéhokoliv znečištění na zdech jako jsou skvrny od barev, organická nečistota a graffiti.

natírání fasád
vysokotlaká pistol

Jedná-li se o běžné znečištění umýváme fasády VE VÝŠCE ručně od 44,-Kč/m2, při silnějším znečištění čistíme vysokotlakou pistolí za použití aktivní čistící složky Flamil super 3 VE VÝŠCE od 64,-Kč/m2. Pokud se objeví skvrny, které nejde odstranit normální cestou, doporučujeme opravu fasády nanesením vhodné barvy VE VÝŠCE od 290,-Kč/m2. Opravy fasád provádíme kvalitními fasádními barvami od firmy Weber.

Jestliže se na Vašem objektu potýkáte s častými problémy se znečištěním graffiti nebo jinými druhy znečištění, nabízíme Vám praktické řešení s antigrafitovým nátěrem. Podívejte se prosím do sekce antigraffiti, najdete tam více o ochraně fasád a prevenci před graffiti.

Čištění fasád – dostupné ze země

Zajišťujeme čištění, tryskání a mytí fasád, zdí budov, průčelí a portálů, atria, průmyslových hal, sendvičových plášťů, plechových stěn a opláštění, betonových stěn, prosklených stěn, polykarbonátových stěn, luxferových a copilit stěn, zámkových dlažeb, dlažeb a obkladů, chodníků, předokenních žaluzií, slunolamů a ocelových konstrukcí.

Čištění provádíme mytím, tlakovým mytím, tlakovým mytím s aktivní čistící složkou, tlakovým mytím sodou – systémem zásobníku Armex. Čištění také provádíme pískováním interiérů a exteriérů budov, krovy, stropy, vše zašlé, fasády a pláště budov.

Provádíme pískování granitem, pískování lehkými abrazivy – vlašskými ořechy, pískování speciální pískovačkou W/125 s řiditelným tlakem, na pískování a restaurování soch, historických objektů, na pískování citlivých přírodních materiálů, pískovce, vápence, opuky, travertinu, teraca.

mytí budov

Z oblasti výškové práce, odstraňování graffiti, čištění fasád a souvisejících služeb máme zkušenosti, že například pří odstranění graffiti z povrchu neošetřeného ochranným nátěrem je 60-90% úspěšnost. Pro maximální spokojenost zákazníků nabízíme alternativní řešení v podobě nátěru fasádní barvou. Při částečném natírání fasády, například zatírání stínu po odstraňování graffiti musíte brát v potaz znečištění zbylé části objektu – vždy to bude vidět. S použitím kvalitní barvy firmy Weber jsme schopni zajistit 90% shodu barvy nátěru se stávající barvou fasády a natření jakkoliv velkých ploch, i ve výškách.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *