• MYTÍ VÝLOH

    Zajišťujeme mytí výloh a čištění oken již řadu let.

Mytí a leštění výloh

Firma Čištění a voskování podlah zajišťuje mytí výloh a čištění oken již řadu let. Tým našich profesionálních umývačů výloh Vám zajistí kvalitně čisté výlohy.

Umytí nezaměřujeme pouze na běžně znečištěné výlohy, čistíme i výlohy od silných nečistot, které vznikly dlouhodobým neumýváním, nebo od nečistot po stavebních úpravách.

Čištění jakkoliv velkých ploch výloh je možné zajistit do druhého dne. Mytí a leštění výloh realizujeme v několika programech. Nejvyužívanějším programem je servisní čištění.

Tento program je využíván našimi dlouholetými zákazníky obchodních center. Tuto službu provádíme jednorázovými akcemi, nebo v servisních cyklech 1x za 14 nebo za 30 dnů.

Dále je možno mytí výloh provádět i v servisu 1x 90 dní a 1 x 120 dní, nebo nepravidelně v časech, které si zvolí sám zákazník.

Při mytí výloh nepoužíváme žádné leštidla a tím je zaručeno, že Vaše okna a jiné prosklené plochy zůstanou dlouhou dobu čistá a neobjeví se na nich po čase kruhy a tahy leštění.

mytí výloh
impregnace výloh

Běžné mytí výloh provádíme jednoduchým způsobem. Všechny skla a rámy umyjeme nepěnícím saponátovým roztokem. Skleněné plochy nejdříve umyjeme rozmývákem, poté setřeme stěrkou s kvalitní gumou a následně vyleštíme čistou bavlněnou plenou skla i rámy.

Nepoužíváme žádný leštící prostředek, který těsně po umytí není viditelný, jak byl roztírán a leštěn, ale po určité době, pokud se výlohy jen mírně zašpiní nebo zapráší, jsou patrné kola a tahy leštění.

Pokud vyleštíme umytou výlohu pouze a jenom suchou bavlněnou plenou, ani po delší době i když okno bude mírně nebo silně souvisle zaprášené, neuvidíme žádné kola nebo tahy leštění. Náš servisní systém je nastaven automaticky a naši zaměstnanci chodí pravidelně čistit a umývat výlohy.

Naše firma zajišťuje servisní mytí a leštění výloh pro velké i malé firmy po celém území České
a Slovenské Republiky, v Rakousku a v Německu. Je možné toto čištění a mytí výloh realizovat i mimo obchodní centra pro širokou řadu zákazníků.

Mytí a čištění výloh ve výškách

Naši odborně kvalifikovaní pracovníci dokážou umýt jakkoliv velkou prosklenou plochu i ve výškách
a v těžko přístupných místech
pomocí vysokozdvižné techniky, lešení nebo certifikovaných horolezců odborně vyškolených dle platné vyhlášky § 134a odst. 2 a podle § 134c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb., zák. práce ve znění zákona č. 155/2000 Sb., o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádu z výšky nebo do volné hloubky.

Při vykonávání práce postupujeme šetrně, tak abychom nepoškodili skla, malbu na stěnách a neznečistili podlahu. Mytí výloh ve výškách může být provedeno jako jednorázové či nárazové vyčištění prosklených ploch nebo jako pravidelné a opakující se mytí a čištění.

skla a rámy
výlohy ve výškách

Realizaci těchto zakázek zajišťují naši odborně proškolení zaměstnanci, kteří mají k dispozici i speciální techniku pro uskutečnění mytí výloh ve výškách. Námi používanou technikou pro výškové práce je speleologická a horolezecká technika, hydraulické rameno a vysokozdvižná plošina.

U výloh a skleněných ploch se také specializujeme na nanášením hydrofobní impregnace, kterou aplikujeme pomocí technologie GlasProtect. Nanoimpregnace tzv. nešpinavá úprava, je především vhodná pro výlohy se špatnou dostupností a na výlohy ve výškách.

Odstranění polepů ze skleněných povrchů

Naše firma dokáže z výloh bez jakéhokoliv poškození odstranit folie, výlepy, aj. Také seškrabeme veškeré lepidlo, které je zbytkem po stržení a odstranění folií.

Nepoškození skleněné plochy je zajištěno použitím korundové žiletky s průměrem nejméně 10 cm.

Nekvalitním nářadím při odstraňování, škrábání a sundávaní tvrdých nečistot, strhávání folií, škrábání zbytku lepidel a neškoleným personálem dochází k nevratným poškozením.

Někdy odstraňujeme staré folie, které jdou velmi těžce odstranit ze skleněné plochy. Musí se nařezat na menší díly a po částech se odstraňují. Na skle zůstávají zbytky od lepidel a díky námi používanými korundovými žiletkami se nám daří vše perfektně odstranit bez sebemenšího poškození skla.

Strháváme a odstraňujeme polepy, reklamní bannery, stavební polepy, polepy pylonů, folie ve výškách, reklamy, jednorázové polepy akcí ….

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *