Čištění a voskování podlah je úklidová  firma, která nabízí komplexní péči v oblasti mytí-čištění a leštění oken, mytí-čištění a leštění oken ve výškách, mytí-čištění oken včetně impregnace oken, mytí-čištění žaluzií, lamel, rolet či markýz, hloubkového strojového čištění koberců, strojového čištění podlah, voskování podlah, odstraňování graffiti nebo nanášíme ochranu u graffiti aj.

  • Více než 20let se řadíme mezi úklidovou firmu, která dbá na kvalitu, spolehlivost a rychlost realizace zakázek.
  • Máme silné zázemí firmy a velmi kvalitní a rozsáhlý strojový park, disponujeme kvalitními
    a prověřenými pracovníky, kteří ke své práci používají vždy profesionální pomůcky.
  • Působíme také na Slovensku, v Rakousku a Německu.
mytí oken
technologie GLS

V poslední době máme velkou poptávku na službu impregnaci skleněných ploch. Nanoimpregnaci nanášíme tzv. nešpinavou úpravou, která razantně snižuje náklady na údržbu skel, prodlužuje její životnost a vylepšuje optický vzhled.

Využíváme technologii GLS. Tato technologie je dvoufázová hydrofobní nanotechnologická impregnace na lihové bázi. Je určena především na střešní okna, skleněné fasády, solární panely, skleníky, prosklené výlohy, na skla hladká a na menší plochy skel s jemným ornamentem.

Má ochranný účinek proti vodě. GLS způsobuje hydrofobizaci, olejofobizaci a samočistící schopnost ošetřeného skla.

Garantujeme záruku 2 roky, životnost je podmíněna klimatickými podmínkami, předpokládaná životnost dle klimatické námahy ve 100 % je 4-5 let. Naše jednotkové ceny se pohybují v průměru od 29Kč/m2 za čištění a leštění čistícím prostředkem NanoClean a od 89Kč/m2 za nanášení prostředku GLS a leštění do vysokého lesku.

Naše úklidová firma přistupuje individuálně ke každé zakázce, s námi se dohodnete na malém i na velkém úklidu. Chcete-li vědět více o našich službách prohlédněte si naše inter. stránky  nebo neváhejte se na nás přímo obrátit a kontaktujte nás na tel.č. nebo formou emailu.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *