• ANTIGRAFFITI NÁTĚR

    Garantujeme 100% výsledek v odstranění graffiti.

Aplikace antigrafiti nátěru

Dle struktury povrchu nanášíme vrstvy antigrafitového nátěru. Můžeme ho nanést na různé druhy plochy včetně plastů.

Antigrafitovou ochranu nesnesou materiály jako je průhledný polykarbonát, sklo a leštěné kovy.

Podmínkou pro nanášení antigraffitového nátěru je venkovní teplota nad + 10 ºC. U hladkých ploch většinou aplikujeme 3 vrstvy, ale u pórovitých a strukturovaných povrchů doporučujeme nanést 6 až 12 vrstev.

V České republice poskytujeme nejlevnější cenu a to od 120 Kč/m². Antigrafitový nátěr lze také aplikovat na MARMOLIT. Antigraffitová ochrana se na MARMOLIT nanáší ve 3-5 vrstvách v ceně do 330,- Kč/m2.

antigraffiti nátěr

Povrchy ošetřené antigraffitovou ochranou, tam garantujeme 100% výsledek v odstranění graffiti a navíc naneseme na povrch jednofázový nátěr BELLINZONI, který Vám doplní ochrannou vrstvu AGO.

Antigraffiti nátěr má životnost 4-6 let a ochrání fasádu na vaší budově. Pokud aplikujeme anti graffiti nátěr nebo nástřik na vaší budově, jsme schopni odstranit graffiti do 14 dnů na jakémkoliv místě v České a Slovenské republice a nově i v Rakousku.

Tato služba servisního čištění a odstraňování je pro naše zákazníky zakotvena ve smlouvě o dílo. Rychlé odstranění graffiti odrazuje „pouliční umělce“ od vytváření svých děl, jelikož jejich dílo nemá dlouhé trvání.

nátěry AGO

Náš systém je následovný:

Pokud se objeví na fasádě budovy graffiti, my ho odstraníme a ZDARMA naneseme nové AGO na místech, kde bylo ztenčeno nebo odstraněno naší činností. Tuto službu jsme zavedli do praxe, abychom byli schopni nabídnout přijatelnou cenu.

Permanentní vícenásobná ochrana je drahá cca od 600,-Kč/m2 a hlavně je zcela zbytečné chránit celou ošetřenou plochu, na místech kde nebyly pokresleny.

Tuto službu budovy bez graffiti nabízí pouze naše firma a nemá v ČR konkurenci. Levný a efektivní servis nenabízí téměř žádná z jiných firem.

Technické údaje k antigraffiti nátěrům AGO /antigraffitová ochrana/:

• realizuje se na všechny typy povrchů, kromě skla, polykarbonátů, a leštěných kovů

• fasádu neutěsňuje, nezadržuje vlhkost v budově a objektech – funguje

• nátěr je paropropustný – vlhkost z fasády vystupuje

• nátěr je hydrofobní – vlhkost do fasády nevstupuje – odpuzuje vodu

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *