• ČIŠTĚNÍ PODLAH

    Pro strojové čištění podlah používáme kotoučový stroj, šetrnou čistící chemii a vysoce výkonný vysavač.

Strojové čištění podlah

Strojové čištění podlah provádíme kotoučovým strojem, který zaručí detailní a hloubkové čištění
a je jednou z řad nabízených služeb naší úklidové firmy Čištění a voskování podlah. Naši zaměstnanci jsou profesionálové, kteří jsou pravidelně informováni o novinkách jak správně, systematicky a kvalitně ošetřit povrchy.

Jiná forma čištění podlah než strojově se nám za dobu více 20let neosvědčila. Po našem čištění podlahy zůstanou vždy čisté, dezinfikované, zbaveny nežádoucích pachů a všech povrchových či hrubých nečistot.

Pro strojové čištění podlah používáme kotoučový stroj, šetrnou čistící chemii a vysoce výkonný vysavač.

Váha samotného kotoučového stroje je 40 kg na přibližný průměr kotouče cca 40 cm. Na jeho hlavu je možné ještě přidat závaží cca 10-15 kg. Při strojovém čištění podlahy postupujeme tak, že podlahu nejprve kvalitně vydrhneme a vykartáčujeme roztokem vody s chemií.

čištění podlah

Naši zaměstnanci si na začátku čištění zvolí, jaký nástavec do kotoučového stroje připevní. Můžeme použít nástavec tzv. držák padů nebo silonový kartáč.

Po zvolení nástavce si zvolíme správné složení chemie. Postupujeme tak, že zkoušíme nanést více druhů výkonné čistící chemie, a to od nejslabší k silnější, až do doby, kdy naši zaměstnanci poznají, že splní požadovanou reakci pro správné vyčištění.

U tvrdých i měkkých znečištěných podlah je velice důležité zvolit správné složení chemie.

strojové čištění

Postupujeme od nejslabší k silnější, tak aby splnila požadovanou reakci svou účinnou složkou.

Pro standardní hloubkové čištění používáme zásaditou chemii. Pouze na generální úklid po stavebních činnostech a rekonstrukcích je využita kyselá chemie, která dokonale odstraní všechny vápenaté
a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků z podlah.

Pro jiné strojové čištění podlah se tato kyselá chemie nehodí, jelikož je velmi agresivní a citlivé podlahy může poškodit.

V následujícím kroku čištění, roztok s navázanými nečistotami odsajeme pomocí hubice, která je napojena na turbo vysavač. Poté podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku, ještě jednou odsajeme nečistoty a podlahu necháme doschnout.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *