• NÁTĚR PROTI PLÍSNÍM

    LSG profesionální nátěr proti plísním, bakteriím a kvasinkám.

Nátěr proti plísním, bakteriím a kvasinkám

Vytvořené plísně na zdech v interiéru a exteriéru budov nejen hyzdí domy, ale především mohou ohrozit zdraví. Zjištění plísní v domě nebo v bytě signalizuje velké problémy. Dělat mrtvého brouka se v tomto případě nevyplácí.

Zamaskování plesnivých fleků nábytkem není nejšťastnějším řešením. Nejenom, že se plísně nezbavíme (naopak bude se hezky v klidu množit) a riskuje se zdraví všech členů rodiny.

Plísně způsobují celou řadu nepříjemných onemocnění. Počínaje alergiemi a konče, v extrémních případech, i otravou. Proto je velmi důležité začít s plísní bojovat už při prvních problémech.

Firmu Čištění a voskování podlah jako jediná firma zajišťuje kompletní servis v odstranění plísní a sporů v interiéru a exteriéru budov velmi účinnou technologií LSG.

nátěr proti plísním
princip nátěru

Princip fungování nátěru proti plísním

Nátěr slouží pro užití ve vnitřních i vnějších prostorách, univerzální aplikovatelnost na omítky, barvy, dřevo, OSB desky, umakart, betony, keramické obklady a další materiály.

Nátěr uzavře fasádu tak, že vlhkost, spady, organické usazeniny, tvorba plísní a jiné povětrnostní nálety nebudou mít možnost do fasády proniknout, ale vlhkost vzniklá na fasádě bude odcházet.

Nátěr proti plísním má vlastnost difuzního odporu, takže molekula vodní páry může bez problémů odcházet, zatímco molekula vody se do fasády nedostane. Antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu.

Již velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky šanci přežít.

Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Přednost tohoto nátěru je, že se výrazně prodlouží životnost a barevná stálost fasádního nátěru. Životnost tohoto nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Garantovaná záruka od výrobce je 2 roky.

Podrobný popis nátěru proti plísním

Postup, který provedeme na zdech a stěnách uvnitř objektů je v první řadě mechanické odstranění a dezinfekce nežádoucího znečištění vlivem plísní a mikroorganismů pomocí čisticího prostředku na bázi chlóru. Následně místo precizně omyjeme
a vysušíme.

Po desinfekci a odstranění stávajícího mikrobiálního napadení aplikujeme průhledný ochranný nátěr proti plísním LSG, který zamezuje výskyt plísní, bakterií, hub a kvasinek.

Po zaschnutí se na ošetřeném povrchu vytvoří omyvatelná, průhledná a difúzně otevřená ochranná mikrovrstva. Univerzální aplikovatelnost na omítky, barvy, dřevo, dřevoštěpkové a dřevotřískové desky, umakart, betony, keramické obklady a další materiály.

ochranný nátěr
0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *