Praha mytí oken

O stálou čistotu vašich oken se postará nanoipregnace

Mytí prosklených stěnV Praha mytí oken nabízíme tu nejlepší možnou dostupnou kvalitu, a to samozřejmě ve všech službách, které nabízíme. Kupříkladu velkým přínosem v nabídce technologií úklidových služeb je upřímná snaha, že kromě již osvědčených a zásadně kvalitně prováděných mycích a čistících postupů je pro nás skutečný zájmem o to, aby vlastní realizace tolik potřebné činnosti vždy měla co nejdelší účinnost. A to se vztahuje na všechny naše služby, tudíž i na mytí oken a výloh, kterým bychom chtěli v tomto článku věnovat zvýšenou pozornost. Protože jsme zjistili, že čím dál více domácností má problém s udržováním čistoty jejich oken. – mytí oken ceník

Vlastní firemní metoda spočívá ve velmi kvalitním umytí a vyčištění skel vlastními odborně zdatnými profesionálními pracovníky. Kteří zásadně používají značkové a účinné kosmetické přípravky a vybrané pomůcky. Následné leštění provádí vlastní technologií tzv. trikem suchého leštění. Který zcela eliminuje možnost toho, že by během krátké doby vlivem přírodních podmínek, došlo k tomu, že by vyvstaly nevzhledné šmouhy, kruhy a skvrny, které mají vždy na svědomí leštidla. Které sice v danou chvíli ulehčí náročnost a pracnost leštění. Ale během krátké doby veškerý efekt čistoty a lesku skel naprosto znehodnotí.

Po provedení…

Mytí skleněných výtahůPo provedení vlastního mytí a vyčištění skel je čas na využití firemní nabídky ošetření a prodloužení životnosti pomocí technologie hydrofobní impregnace prosklených prostor. Tato impregnace se aplikuje technologií GlasProtect – GSP a zásadní měrou snižuje náklady na údržbu skleněných ploch. Viditelně vylepšuje optický vzhled a skutečně prodlužuje jejich životnost. Touto spolehlivou technologií vznikne velmi odolná samočisticí nanovrstva. Díky tomu dokážeme zajistit, že naše umytá okna či výlohy vydrží čistá opravdu dlouho a jejich následná údržba je mnohem snazší. Což je přesně to, co zákazníci chtějí. Protože nikdy nechce investovat do mytí oken. Aby přece za chvíli vypadali stejně jako předtím a mohli se z nich těšit pouze chvíli.

Naposled jsme myli okna v domácnosti paní. Kde si její děti s kamarády udělali večírek a řekněme, že jídlo neskončilo jen v jejich žaludcích, ale i na podlaze a dokonce na oknech. S podlahou si poradila, ale s okny už ne. Protože se je stále snažila vyleštit, ale měla je stále upatlaná, tak se obrátila na nás. Vysvětlili jsme jí, že jejím problémem bylo práv to, že na okno pořád dávala více a více leštících přípravků ve snaze okno vyleštit, ale tím si právě naopak škodila. Byli jsme rádi, že s naším servisem byli spokojení. A přidali se tak k řadě spokojených zákazníků. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *