Ostrava čištění podlah

Profesionálové ze „Strojového mytí podlah Ostrava“  dokonale vyčistili podlahu od téru

Broušení podlahNormálně doma v botách nechodíme, ale někdy si prostě něco zapomeneme a tak jenom rychle ještě nepřezutí proběhneme chodbou do pokojů nebo do kuchyně. To se mi stalo i naposledy, když jsem potřebovala jet do práce, ale v tom všem spěchu jsem si zapomněla klíče od kanceláře na stole, naštěstí jsem si to uvědomila relativně rychle, takže jsem po pár metrech v autě zastavila a vrátila se domů. Bohužel, jak jsem šla po silnici, tak se mi na botu nalepil tér, který je samozřejmě v parném létě tekutý. Nemohla jsem to ráno řešit, jenom sem si v hlavě ponadávala do všech možných slov a odjela do práce. – čištění litých podlah

Už tam jsem to nemohla vydržet a našla jsem si kontakt na firmu, která by mi s tím mohla pomoct, kdyby to nešlo odstranit. Když jsem přišla domů, dala jsem se do práce a značkou část téru opravdu odstranila, ale hodně toho taky zůstalo a dostalo se do nerovností v podlaze, lepilo to a vůbec to nevypadalo dobře. Protože už jsem ale měla najité číslo na firmu Ostrava čištění podlah, která se zabývá mimo jiné taky čištěním podlah, rozhodla jsem se, že jim zavolám. Po telefonu jsme se domluvili a já pak už jenom čekala až přijedou.

Na internetu…

Hloubkové čištění tvrdých podlahNa internetu jsem se dočetla, že firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. dokáže čistit téměř všechny druhy podlah a dlažeb, linolea, marmolea, betonové podlahy, lité podlahy nebo kameninové podlahy až po plovoucí podlahu. Právě plovoučku jsme měli díky mým botám s térem špinavou a tak jsem ani nebyla nervozní, že by to nezvládli. Navíc jsem na ně četla i dost pozitivních referencí. Jejich zaměstnanci použili pro čistění kotoučový stroj, který podlahu důkladně a do hloubky vyčistil. Podlahu nejdříve vydrhli pomocí účinné, ale šetrné čistící chemie, která ji zbavila nejen téru, ale taky dlouholeté špíny.

Potom pomocí vysoce výkonného vysavače podlahu vykartáčovali, aby mohli odstranit všechny nečistoty, vlhkost a mastnotu. Nakonec podlahu ještě jednou důkladně umyli, aby se zbavila všech zbylých nežádoucích chemických látek a byla tak čistá, bez alergenů a zdravotně nezávadná. Podlaha tedy opravdu zářila čistotou, vypadala jako nová a po téru ani vidu ani slechu. Musím říct, že jak s přístupem zaměstnanců, tak s výsledkem jsem byla maximálně spokojená. Firmu A SERVIS LIPKA mohu tedy všem jenom doporučit, odvádí kvalitní práci a cenově nejsou vůbec špatní. Pokud já budu ještě něco podobného potřebovat určitě se na ně obrátím. A to je dost dobře možné, protože spektrum služeb, které nabízejí je dost velké.

 

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *