Brno čištění koberců

Strojová metoda čištění je dnešní nejlepší metodou na čištění koberců

čím vyčistit koberecPokud uvažujete, že si necháte vyčistit koberce od nějaké úklidové firmy, tak vám doporučuju, abyste si tuto službu neobjednávali u firmy, která používá extrakční metodu čištění. Protože ta koberce nikdy nedokáže pořádně vyčistit. Funguje totiž na tom principu, že se do koberce vstříkne chemie, a to opravdu jen na krátkou chvíli, takže se nedostane do hloubky, nestačí na špínu vůbec zapůsobit a koberec pak pořádně nevyčistí. A nejhorší na tom je, že jakmile koberec uschne, tak na koberci zůstanou fleky. Takovou zkušenost měl s čištěním koberců můj bratr, takže když jsem čištění koberců potřebovala já, tak jsem se bála, že dopadnu taky tak nějak. – jak vyčistit koberec

Takže jsem si při výběru firmy dávala velký pozor a přečetla spoustu recenzí. A proč jsem čištění koberce potřebovala? Měla jsem jej špinavý od hlíny. Zalívala jsem květináč z moc velké výšky, takže se mí část hlíny pod proudem vody překlopila na zem. Na koberec. A já místo toho, abych to nechala uschnout, a pak vysála, začala jsem to drhnout. Takže jsem udělala jen větší skvrnu, která pořád nešla vyčistit. Takže jsem si sedla k počítači a hledala takovou firmu, která by měla dobré reference. A nakonec se mi zalíbila úklidová firma Brno čištění koberců, protože měla opravdu dobré ohlasy. Sice lidi psali, že jsou o něco dražší, ale to mi nevadilo, protože pokud jsem měla alespoň nějakou záruku, že to nedopadne katastrofou jak tehdy u nás ve firmě, tak si za to raději připlatím.

Používají…

recenze čištění kobercůPoužívají totiž kotoučovou metodu, která dneska patří k těm nejlepším metodám čištění koberců. Tak jsme jim zavolali a dobrý dojem na mě udělali už hned po telefonu. Vše nám bylo po telefonu vysvětleno, jak probíhá jejich práce, co používají za metodu k čistění koberců a další podrobnosti. Takže jsme měli jistotu, že o extrakční metodu opravdu nepůjde. Domluvili jsme se na termínu a byli zvědaví. Přijeli přesně na čas, dům si prošli a prohlédli a hned potom se pustili do práce. Začali zanášet speciálně namíchanou chemii do hlubších struktur koberce, aby účinně zapůsobila. Nechali ji tam nějakou dobu, pak koberec vykartáčovali kotoučovým strojem, aby se nečistoty dostaly na povrch, koberce vydezinfikovali a zbavili roztočů.

Především jim navrátili původní barvu i vzhled, bez jakýkoliv fleků či šmouh. Toho dosáhli jejich vysavačem, který nejen vytáhne z koberce veškerou špínu, ale i vlasy koberce hezky nadzvedne, takže koberec potom vypadá jako nový a krásně prokoukne. Koberce tak byly jako nové a já byla maximálně spokojená, takže tuto firmu můžu jedině doporučit. Zaměstnanci byli navíc velice milí a moc dobře se mi s nimi spolupracovalo, takže opravdu vůči nim nemám jedinou výtku. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *