Brno mytí oken

Čistá okna chce mít každý, ať už v bistru nebo v luxusní restauraci

Mytí skleněných výtahůNedávno se nás obrátila zástupkyně místního bistra. Je to docela navštěvované bistro, které má svou stálou zákaznickou klientelu. Hodně lidí sem chodí pravidelně na obědy, jiní si zde kupují svačinky. Ale také si zde nechávají dělat například chlebíčky nebo obložené bagety na nějakou společenskou akci. Podnik jde docela s dobou. Protože kromě klasických pochutinek připravují i věci moderní, jako je třeba sushi nebo různé bezlepkové a bezlaktózové potraviny. Návštěvníků tedy jak sami říkají mají víc, než stíhají zvládat a proto zavolali nám do Brno mytí oken, abychom jim aspoň z něčím pomohli. Tak jako oni jsou specialisté na jídlo, my jsme specialisté na úklid. – výškové mytí oken

Jak nám prozradili, nejdříve se jim do toho moc nechtělo, aby zbytečně neutráceli peníze, ale potom co si to spočítali a vyšlo jim, že v době, kdy my budeme uklízet se oni mohou připravovat na další den, vydělají víc, než kdyby si to dělali sami. Zavolali si nás tedy primárně kvůli mytí oken. Bude to možná znít trochu neskromně, ale naše firma je v oblasti mytí oken a výloh profíkem a to i výškového. Naši zaměstnanci mají k dispozici veškeré potřebné vybavení a jsou to proškolení profesionálové, kteří pracují pečlivě, svědomitě a s velkým zápalem. Své postupy máme už zažité a po domluvě termínu tedy nezbývalo nic jiného než se pustit do práce. Za dobu svého působení na trhu si vymysleli vlastní postupy a ty zdokonalili tak, že výsledek vás opravdu překvapí.

Nejdříve…

Mytí výloh Nejdříve jsme umyli všechna okna z venku. Pak jsme začali s pečlivým čištěním šetrným rozmývákem, všechno důkladně setřeli stěrkou s kvalitní gumou. Po proschnutí umyté plochy následovalo leštění, to děláme pouze s pomocí obyčejné suché čisté bavlněné pleny. Mnoho lidí se z počátku diví, ale když vidí výsledek, je všem jasné, že tento sice fyzicky náročnější postup, má svoje výsledky. Tuto technologii jsme si vyvinuli sami a nazvali ji jako tzv. trik suchého leštění. Vyplatí se to, protože nás nebudete muset najímat tak často a ušetříme hodně peněz.

Máme totiž ověřeno, že při použití leštících přípravků za mokra jsou po krátkém čase vidět na oknech šmouhy a tahy leštění. Pokud taky na skle zůstanou zbytky starého leštidla, může se stát, že vlivem povětrnostních podmínek tyto zbytky vystoupí na povrch a výsledek je dost nevzhledný. Objeví se totiž stopy a mapy po leštění. Jsme rádi, že v bistru jsou s naší prací spokojení, nám zase moc chutnají jejich chlebíčky. Snad čistá okna přilákají ještě víc zákazníků, kteří si na nich budou moci pochutnat. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *