Čištění koberců

Strojové čištění Praha si dokáže na koberci poradit opravdu s čímkoli

Moje letitá kamarádka se mi měla po roce vrátit z Ameriky, což byl určitě důvod k velké oslavě. Nachystali jsme pro ni s mými kamarády oslavu a řekněme, že byla trochu divočejší a opilejší, než jsme čekali. Nejhorší byla asi rozlitá láhev šampaňského. A nejenom že byla vážně drahá, ale taky skončila na mém bílém koberci v obýváku. Potom jsem si říkala, proč se oslava vlastně nekonala u někoho, kdo má v obýváku podlahu. Každopádně na tyto úvahy bylo už pozdě, muselo se to vyčistit.

Ale mně to bohužel nešlo, ať jsem to zkoušela čímkoli. Ani nikomu z mých kamarádů. A to jsem na to nakoupila i přípravky určené na čištění koberců. Ale ty jsem potom rovnou vyhodila do koše, protože mě jednak zklamaly, jednak naštvaly. Mou poslední nadějí bylo obrátit se na úklidovou firmu. Snažila jsem se na internetu najít někoho, kdo by měl dobré reference, abych měla jistotu, že to opravdu půjde vyčistit, protože ten koberec nebyl zrovna levný a ještě ke všemu byl zrovna nový a kupovat znovu nový se nám opravdu nechtělo.

A nakonec…

A nakonec jsem si vybrala firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění Praha koberce. Na internetu je opravu všichni moc vychvalovali a věřte mi, že jsem těch firem na internetu projela vážně hodně, včetně diskuzí a všeho možného dalšího. A jsem za to vážně ráda, že jsem si vybrala je, i když jsem s výběrem váhala, protože jejich strojové čištění koberců není zrovna nejlevnější, protože odvedli vynikající práci a můžu je všem jedině doporučit. Co jsem ale u nich ocenila nejvíce, že byli schopní přijet brzo.

Protože když vám skončí takové šampaňské na koberci, tak čím je tam déle, tím se to potom hůře čistí.  A jejich čištění naprosto předčilo moje očekávání. Koberec vypadal přesně tak, jak jsme ho pořizovali. Použili metodu kotoučového strojového čištění, takže na kobercích nezůstaly žádné fleky. Velmi sem ocenila i přívětivost zaměstnanců. Jejich zaměstnanci byli navíc velmi milí a slušní a k věcem v bytě se chovali velmi opatrně a domluva s nimi byla vážně perfektní.

Jedná…

Jedná se o skutečné profesionály a já jsem s ni moc spokojená, takže pokud hledáte firmu na čištění koberců, tak u úklidové společnosti A SERVIS jste určitě na správné adrese. Ano, jsou sice trochu dražší, ale rozhodně se vyplatilo do toho investovat. Navíc nabízejí i další řadu úklidových služeb. Což je určitě výhodou, protože má člověk vše na jednom místě.

Takže pokud poptáváte čištění koberců, rozhodně doporučuju strojovou metodu čištění a nejlépe od této firmy. Je s nimi opravdu perfektní domluva a jsou velice milí a odvádí perfektní práci. Z hlediska poměru cena výkon je to ta nejlepší firma, se kterou jsem se dosud setkala.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *