Koberce čištění Praha

Na strojové čištění koberců Praha je spolehnutí, zachrání jakýkoli koberec

A SERVIS LIPKA, s.r.o. Koberce čištění Praha  realizujeme čištění koberců pomocí strojové kotoučové metody, která je dnes mnohem modernější a účinnější než extrakční metoda čištění. Extrakční metoda totiž koberec nevyčistí důkladně do hloubky, ale hlavně po zaschnutí poté může zanechávat po čištění fleky. V těch lepších případech se podaří skvrnu vyčistit. Ale po čištění zůstanou takové fleky. V horším případě zůstanou jak nevyčištění skvrny, tak i fleky po použité chemii.

Jen skutečně proškolený odborník může přesně určit, jaký druh mycího prostředku může být použit na koberec. Ale celkově je lepší se na extrakční metodu nespoléhat. Protože s ní nemáme špatné zkušenosti jen my, ale i řada našich zákazníků. My užíváme silný kotoučový stroj, který je i zároveň k vašemu koberci i šetrný. Takže ho čištěním nijak neponičí. Ten pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou chemii do koberce tak dlouho, dokud nedojde k odstranění všech nečistot, a to samozřejmě i těch, které jsou usazené do hloubky vašeho koberce.

Tato…

Tato metoda je skutečně účinná. Protože námi používaná kosmetika se spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce a kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie. Poté veškeré nečistoty vysajeme pomocí vysokotlakového třímotorového vysavače a pečlivě a do sucha odsajeme všechny nečistoty. Strojová metoda funguje stoprocentně a nemusíte se obávat, že by na vašich kobercích zůstaly po čištění jakékoli fleky.

Je ovšem třeba říci, že tato metoda čištění není vhodná pro úplně všechny druhy koberců. Je třeba nám před čištěním sdělit, jaký typ koberce máte, abychom mohli ověřit, zda je pro váš koberec tato metoda čištění vhodná. Našimi posledními zákazníky byli zaměstnanci firmy, kde už dlouho zvažovalo čištění koberce. Ale dlouho to odkládali. Protože neměli s čištěním koberců zrovna nejlepší zkušenosti, a to právě i proto, že si dříve nechali koberce vyčistit extrakční metodou.

Ale…

Ale stala se jim tam nehoda v podobě vyklopené borůvkové marmelády, což je přimělo jednat. Vyčistit je pro nás nebylo problém. Koberce se nám povedlo vyčistit hned na první čištění, k druhému čištění dochází málo kdy, to koberec musí být opravdu velice znečištěn. V tomto případě tomu tak nebylo, koberce v jejich firmě spíše potřebovali dát trochu do pucu.

Pro nás to samozřejmě nebyl žádný problém a koberec byl opět jako nový. Velice nás potěšilo, že byli s naší službou tak spokojení, že si rovnou nechali vyčistit koberce i v jiných místnostech a stali se našimi pravidelnými zákazníky. Protože nejlepší pýchou, vizitkou i reklamou jakékoli společnosti je spokojený zákazník.

 

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *