Koberce čištění Praha

Strojová metoda čištění si poradí prakticky se vším. Doporučuji, tepování sedaček Praha

V naší firmě  A SERVIS LIPKA Čištění koberců nabízíme úklidové služby, mezi které patří i čištění koberců a podlah, mytí oken a výloh a odstranění graffiti a plísní. Zkrátka takové služby, které je lepší přenechat specialistům, protože postarat se o takovéto záležitosti po svém není nic jednoduchého a mnohdy to ani nedosahuje takových výsledků, jaké si lidé představují. V tomto článku bychom se chtěli zmínit o našem čištění koberců a nejlepší bude ukázat si to na příkladu.

Naposledy jsme navštívili domácnost, kde jsme koberec v kuchyni čistili od rozlitého sunaru. Klientka se to nejdříve snažila vyčistit sama, ale když věděla, že žádný z prostředků, které na vyčištění koberců nakoupila, nefungují, nechala to radši být, než kdyby se stalo, že by si koberec spatným čištěním poničila.

A tak…

A tak se obrátila na nás, abychom koberec vyčistili. U nás v  A SERVIS LIPKA, s.r.o. realizujeme svým zákazníkům kvalitní a precizní strojové čištění koberců za použití profesionální chemie a kotoučového stroje. Naše postupy se mírně liší v závislosti na znečištění a druhu koberce, ale generální vyčištění koberců strojovou metodou má většinou velice podobný postup, který se skládá z následujících kroků. Nejprve naneseme kvalitní chemii, která koberec nejen vyčistí, ale také vydezinfikuje a zbaví jej roztočů a alergenů.

Ale aby došlo k maximálnímu účinku, je třeba ji nechat chvíli působit. Poté přichází na řadu kartáčování koberce kotoučovým strojem, který zajistí zbavení struktury koberce nečistot. I pokud máte na koberci zatvrdlé nečistoty, není třeba mít obavy z porušení vláken koberce. Protože kotoučový stroj je nejen velice účinný, ale i šetrný. Jeho štětinky se postarají o to, že nerozeznáte důkladněji drhnutou část koberce. Je ovšem třeba dodat, že tato metoda je časově náročnější, protože chemie se potřebuje dostat opravdu do hloubky koberce.

Takže…

Takže kartáčování strojem trvá někdy déle, ale zato vždy koberec vyčistí. Samotné čištění sice trvá déle, než je tomu třeba u extrakční metody čištění, ale dosahuje lepších výsledků, ale hlavně veškeré nečistoty a vlhkost potom vysaje náš třímotorový vysavač, takže poté máte koberec prakticky suchý, takže potom nemusíte čekat několik hodin, než na něj můžete znovu vstoupit, pokud do něj nechcete zanést další nečistoty, jak je tomu právě u extrakční metody.

S levnými metodami máme sami rozsáhlé zkušenosti a nutno dodat i negativní zkušenosti, kdy jsme často po takových metodách jeli klientů koberec vyčistit naší strojovou metodou. Klientka se naštěstí obrátila rovnou na nás. Takže se této nepříjemné zkušenosti vyhnula a my jsme její koberec vyčistili bez problémů.

 

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *