Praha mytí oken

Okna školy září nejen v září. „Výškové práce Praha“

Asi každý ví, jaké byly jeho pocity, když se měl po prázdninách vrátit do školy. Říká se, že první školní den je pro děti dost stresující, ale mnohem více stresující je to prý pro učitele, školníka a ředitele.  Alespoň tak nám to popisovala ředitelka místní základní školy, která se na nás nedávno obrátila mytí oken Prahas tím, že potřebuje umýt okna, aby byly na první školní den připraveny.

Paní ředitelka…

Paní ředitelka se nám svěřila s tím, že se kvůli škole v září stresuje hodně. Děti podle ní přijdou rozjívené z prázdnin a pro všechny je těžké zase vklouznout do starého rytmu.

Proto je důležité, aby všechno klapalo a bylo připravené. Všechno a všichni, a to včetně perfektního úklidu. A od toho je zde naše firma Praha mytí oken, která se zabývá úklidem všeho druhu.dokonale umytá okna od firmy

Od mytí…

Od mytí podlah a čištění koberců až po mytí výloh a oken. Paní ředitelka nám taky říkala, že je pro ni důležité zejména kvůli tomu, aby bylo ve škole pěkně čisto hned první den školy.

Protože to přijde děti do školy doprovodit mnoho rodičů a ty se pak rozhodnou jestli sem případně dají své další dítě. I úklidem jde podle ní totiž zvýšit cena mytí oken v Parzeprestiž školy a konkurenceschopnost na trhu.

Po smluveném…

Po smluveném termínu jsme přijeli do školy a chystali se do práce. Budova školy je docela nová a moderní, to ale znamená, že má množství oken a skleněných částí, které vyžadují speciální péči a údržbu.

Přesto, že jsou okna nově vyměněná, je důležité věnovat náležitou péči jejich rámům a parapetům, které byly zhotoveny tak, aby zapadaly do celkového charakteru školy.

Není pro nás problém takováto okna vyčistit, protože technologie, kterou firma používá k mytí oken, spočívá v pečlivém provedení čistým rozmývákem a následným důkladným setřením skleněné plochy pomocí stěrky s kvalitní gumou, tak, aby na skle nezůstala jediná šmouha.

Díky tomu…

Díky tomu se budou okna ještě mnoho týdnů po zsnadné mytí oken nechte profesionálůmačátku školního roku lesknout. Postupujeme vždycky stejně, s ohledem na svěřený majetek, ale zároveň individuálně podle potřeb zákazníka. Po proschnutí umyté plochy proto naši pracovníci provedli leštění na sucho čistou bavlněnou plenou.

V naší firmě razíme postup takzvaného suchého leštění, ze zásady nikdy nepoužíváme leštící přípravky, sice se u toho více nadřeme, protože se rozhodně jedná o fyzicky daleko náročnější postup, ale okna vyleštíme na daleko větší dobu.

Tím, …

Tím, že vyleštíme sklo na sucho, je zaručeno, že okna zůstanou déle čistá a chemikálie použité na vyčistění po nějaké době nezpůsobí nevzhledné šmouhy. My v A SERVISU se vždycky snažíme, aby s naší prací byli zákazníci spokojení.

Protože zákazník je pro nás vždycky na prvním místě. Udělali jsme tedy maximum pro to, aby okna byla na první školní den připravena opravdu dobře. Byla krásně čistá a lesklá, tak aby si je užili jak rodiče, tak děti.

 

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *