Praha čištění podlah

Podlahu vám dokonale dokáže vyčistit jedině kotoučový stroj, skvěle to umí „Strojové mytí podlah Praha“

Čištění průmyslových podlahJsme úklidová firma Praha čištění podlah  a jednou z našich mnoha aktivit je strojové čištění koberců i podlah všeho druhu, dále se zabýváme například mytím a čištěním oken, výloh a dalších skleněných ploch nebo třeba odstraňováním graffiti. Co se týká podlah, tak tam naše technologie dokážou vyčistit jak všelijaké skvrny, tak i velmi zašlou špínu. Čistili jsme už mnohokrát podlahu, která byla znečištěná různými barvami. Jako příklad uvedeme rodinu, kdy muž chtěl natírat obývací pokoj, ale barvu pro jistotu míchal na terase, aby se nic nepošpinilo. To se mu povedlo. Když šel ale do sklepa pro štětce, na kýbl nově namíchané barvy zapomněl a šlápl přímo do něj. – čištění litých podlah

Tím se samozřejmě celý obsah vylil na podlahu – dlažbu a barva se rozlila  všude možně včetně spár. S tím si už nějaké ruční mytí nebo drhnutí prostě neporadí. Naše firma používá strojové čištění, konkrétně metodu kotoučového stroje. Práce našeho personálu vypadá následovně – podlahu nejdříve kvalitně vydrhnou pomocí velmi účinné čisticí chemie. Na tomto místě bychom chtěli zmínit, že na výběru kosmetických prostředků nám velmi záleží, proto ji vždy pečlivě vybíráme a volíme jen renomované a ověřené značky. Přípravky musí splňovat náročné požadavky, přičemž klademe důraz na šetrnost. Jakmile je povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami.

Poté…

Broušení podlahPoté podlahu ještě jednou namočí čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a nechají doschnout. Kotoučový stroj dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy včetně dlažby, jako tomu bylo u klientů se znečištěnou dlažbou na terase, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah. Tento jednokotoučový stroj váží půl metráku, takže to není žádný drobeček, má přítlak na kotouč s průměrem necelého půl metru, přesto je jeho zásah velmi šetrný. Po zákroku shledáte podlahu prozářenější a obnoví se původní barva, která mohla být zastřená špínou (které se při jejím používání prostě nejde vyhnout).

Zmínění klienti z úvodu příběhu si velice pochvalovali, jak se jim obnovily spáry mezi dlaždicemi. Ty podléhají znečištění velmi jednoduše, navíc v části byla zateklá barva, takže po našem zákroku vypadaly spáry jako nově vytvořené. Pokud se vám vaše spáry také nelíbí, nemusíte čekat jako tito klienti, až se jim stane ještě větší havárie s kýblem barvy, můžete se na nás obrátit rovnou. My vám podlahu vyčistíme. Jednou za čas je velmi příhodné nechat si podlahu precizně vyčistit od profesionálů, poté je jednoduší ji udržovat, protože vám postačí, když ji zbavíte prachu nebo běžné špíny a nemusíte se marně dřít se zašlou špínou nebo nepěknými spárami mezi dlaždicemi. Ale jak už jsme říkali, vyčistíme vám jakýkoliv druh podlahy. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *