Odstranění graffiti

Sportovce i sportovkyně měli vždycky náš obdiv! Odstraňování graffiti Praha

Nedávno nám volala nová klientka. Provozuje jógové studio. Jenže se stalo, že jí ho někdo posprejoval. Moc ji to mrzelo a chtěla ho co nejdříve odstranit. Naštěstí ji majitel prostor řekl, že náhrady na odstranění proplatí, že si jen má někoho objednat. A tak narazila na naši firmu A SERVIS LIPKA Odstranění graffiti. Domluvili jsme se, že přijedeme za pár dní. Naše společnost se totiž specializuje na účinné odstraňování graffiti.

Troufáme si tvrdit, že jsme nejlepší v naší republice. Mimo jiné se zaměřujeme i na odstraňování graffiti. Před tím, než odhalíme výsledek naší zakázky, si vám však dovolíme přiblížit postup naší práce jež následuje při odstraňování graffiti. Ten je takový, že graffiti zeslabíme co nejvíce to jde, a přetřeme příslušnou fasádní barvou. Kdybychom zamalovali graffiti ihned, bez toho, aniž bychom ho odstranili, bylo by to téměř bezvýsledné.

Graffiti…

Graffiti většinou totiž pak prosvítá na povrchu a jsou vidět jeho původní linky, které nikdo zajisté nechce. Jakožto prevenci proti posprejování doporučujeme nechat nanést na fasádu naši antigraffiti ochranu. Ta zajistí následné odstranění graffiti se stoprocentním výsledkem. Na závěr je potřeba připomenout, že odstraňování graffiti nelze provést a zakázky odevzdat v daném termínu ve finální podobě, pokud klesne venkovní teplota pod deset stupňů.

Ze zkušeností již víme, že za těchto teplot ani nepřibývá graffiti. Antigraffiti nátěr s pracovníky nanášíme v několika vrstvách, a to podle struktury povrchu. Je možné ho aplikovat na všechny druhy ploch, a to včetně plastů. Jediné materiály, které nejsou vhodné pro antigraffitový nátěr, jsou sklo, leštěné kovy a průhledný polykarbonát. Nanášení antigraffiti nátěru je proces, při kterém je zapotřebí mít venkovní teplotu vyšší než deset stupňů.

Nabízíme…

Nabízíme nejlevnější cenu v České republice. A to od 120 korun za metr čtvereční. U hladkých ploch nanášíme obvykle tři vrstvy. U strukturovaných a pórovitých povrchů je nutné nanést od šesti až po dvanáct vrstev. Naše společnost A SERVIS LIPKA (pobočka v Praze a Brně) se může zaručit jako jediná v České republice za funkčnost ochrany, která je bezkonkurenční, a přesto i za nejlevnější cenu. Odstranění graffiti z ošetřených povrchů není komplikované a je vždy s očekávaným výsledkem, který si my i klienti přejeme.

Graffiti odstraníme a poté naneseme speciální jednorázový nátěr Bellizoni. Tím docílíme toho, že je ochrana zachována a také zmnohonásobněna. Tudíž její funkčnost vydrží až šest let a mimoto toho zvládne rovněž více. Včasné odstranění graffiti je nesmírně důležité pro náš „systém čistých budov“. Graffiti jsme nakonec velmi dobře a poměrně rychle odstranili bez nějakých větších obtíží. Klientka s námi byla moc spokojená a říkala, že nás všude jen doporučí.

 

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *