Odstranění graffiti

Odstranění graffiti z výšek zvládne perfektně jedině špička v oboru –  A SERVIS, Odstraňování graffiti Praha

Jsme jediná úklidová firma v České republice, na Slovensku a nově i v Rakousku – A SERVIS LIPKA, s.r.o. Odstranění graffiti, která zajišťuje komplexní servis na odstranění graffiti. Naše společnost také nabízí výškové práce. A často jdou tyto dvě služby ruku v ruce. Například jsme řešili graffiti na fasádě ve druhém patře nově postaveného výškového domu. Majitel byl úplně nepříčetný, protože mu graffiti překazilo plány – odradilo potenciální kupce jednoho z bytů.

Proto řekl, že jestli chce ty byty prodat, musí s tím něco udělat hned. Asi málokterý (jestli vůbec nějaký) člověk by mávl rukou nad tímto „zohyzděním“. Protože pokud už člověk investuje do nového bytu, v tomto případě úplně nového z nově postaveného domu, těžko by při tak obrovské investici přimhouřil oči nad škaredým graffiti. Tento zákazník se tedy obrátil na nás, protože u nás našel skloubení perfektního odstranění graffiti s profesionálním zvládnutím práce ve výškách.

Pokud…

Pokud bychom stručně představili, jak funguje práce ve výškách, tak naše společnost nabízí pro své zákazníky komplexní služby širokého spektra a to i služby umývání a čištění ve výškách. Provádíme čištění fasád u vysokých budov. Pro lehce přístupná místa používáme teleskopické tyče o délce až devíti metrů, výškové práce provádíme také pomocí žebříků, vysokozdvižných plošin, či horolezecké techniky. Vždy se snažíme uskutečnit výškové práce v co nejrychlejším a nejekonomičtějším řešením.

Pro výškové práce máme tým profesionálních pracovníků, kteří jsou pro tuto práci odborně vyškoleni. Náš tým horolezců má certifikace a školení pro výškové práce podle platné vyhlášky paragrafu 134 odst. 2 a podle paragrafu 134c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb. Zák. pr. ve znění zákona č. 155/2000 Sb. o bezpečnosti a zdraví při práci. Svoji profesi provádějí již řadu let a striktně dodržují bezpečnost práce. Pro výškové práce využívají naši odborníci své zkušenosti a jsou schopni řešit práce ve výškách, které jsou pro jiné firmy třeba vůbec neřešitelné. Výškové práce jsme schopni zajistit po celé České republice, Slovensku, Rakousku a Německu.

Ve…

Ve stejných zemích také nabízíme služby odstranění graffiti. Tam postupují naši specialisté tak, že graffiti zeslabí co nejvíce a poté je potřeba místo graffiti nápisu ještě přetřít danou fasádní barvou. Doporučujeme však zákazníkům, aby se nesnažili graffiti zamalovat ihned a neodstraňovat ho přímo. Protože technologie graffiti sprejů působí tak, že fasádní barvou můžou nadále prostupovat obrazce. Takže by to působilo škaredě.

Co je ale nejlepší radou, je prevence. Tu si od nás vyžádal také majitel výškového domu, protože už nechtěl riskovat další posprejování nového domu. Nanesli jsme mu tedy antigraffitovou ochranu, což je zjednodušeně řečeno nátěr, který zabrání „vsáknutí“ spreje vandala až do struktury povrchu. Jedná se vlastně o know-how našeho podniku. Při dalším útoku vandala jde graffiti z tohoto nátěru jednoduše odstranit.

 

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *