Jak bojovat s plísněmi ve vlhku

Chcete si zajistit prevenci před plísní? Vyzkoušejte LSG protiplísňový nátěr Praha

Vyzkoušeli jste už mraky přípravků na odstraňování plísně a s ničím nejste spokojeni, protože ze zdi na vás stále zírá plíseň? Nevíte si s ní rady? V tom případě vám doporučujeme protiplísňový nátěr od úklidové firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., Čím odstranit plíseň. Antimikrobiální působení tohoto nátěru je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu.

I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na takto chráněném povrchu proti plísním nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Takže se nemusíte bát, že by mohlo ohrozit například vaše domácí mazlíčky (znáte to, některé kočky a psy mají tendence zdi olizovat – bůh ví proč).

Životnost

Životnost nátěru se totiž pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let, ale může vydržet dokonce až deset let. Po jeho zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. LSG je taky aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály, tudíž si jím můžete pojistit prakticky jakýkoli povrch.

Plíseň je nepříjemným problémem, kterému je lepší předcházet, proto je dobré si opatřit tento nátěr, dokud nebude pozdě. A i když už bude pozdě, i tak si samozřejmě zaměstnanci A SERVISU umí s plísní poradit. A to vše za ještě dostupnou cenu, takže se nemusíte obávat, že byste si tuto službu nemohli dovolit.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *