Čištění koberců

Pokud hledáte něco účinného na čištění koberců, spolehněte se na strojovou metodu, tepování sedaček Praha

Hloubkové strojové čištění koberců v A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění koberců provádíme nejúčinnější metodou, která je v současné době dostupná a ověřená, protože se neustále snažíme jít s dobou a hledat stále účinnější metody čištění, abychom tak při práci mohli dosahovat těch nejlepších výsledků. Koberce čistíme kotoučovým strojem s mechanickým rotačním čištěním kartáčem s kvalitním přítlakem a následným tlakovým sáním koberce.

Je to metoda, která se výrazně liší, od doposud nejpoužívanější extrakční metody čištění. Která však nemůže kvůli svému postupu zajistit skutečně hloubkové čištění koberců. Jedná se o pouhé namočení koberce vodou s čistící chemií a následné odsátí. Vše ke všemu probíhá v jedné fázi – z přední části stříkáte z hubice extraktoru roztok a ze zadní části je rovnou vysáváte.

Jde…

Jde tedy o pouze povrchové, který koberec nevyčistí do hloubky a ani jej nijak nedezinfikuje. Další jeho nevýhodou je, že u této metody čištění extraktorem se pravidelně vyskytuje problém, že u více znečištěných koberců po čištění extraktorem a po vyschnutí koberce se objevují mapy a skvrny. Který majitel na koberci samozřejmě nechce.

Koberec není jednotný a to není určitě výsledek, jaký si zákazník přál. Bohužel se klienti napoprvé nechají zmást a zlákat levnější cenou, ale potom toho litují. Je logické, že je tato metoda levnější než strojová metoda, protože strojová metoda skutečně funguje, protože je jednak fyzicky náročnější a námi je realizována pomocí nejpokročilejších úklidových technologií, takže tomu odpovídá cena.

Žádná…

Žádná jiná metoda nedokáže koberec prakticky zrenovovat. Pomocí strojového čištění můžete vyčistit opravdu prakticky cokoli. Naposledy jsme navštívili domácnost, kde manželé byli příliš zaneprázdněný a volný čas se snažili věnovat jejich dětem, takže kvůli tomu zanedbávali úklid. To nejnutnější samozřejmě dělali, domácnost byla udržovaná. Ale koberce už na tom nebyly zrovna nejlépe.

Koneckonců mají malé děti a těm neustále něco padá, což je samozřejmost. Takže podle toho také ty koberce tak vypadaly. Proto vyhledali naši pomoc a my se už o jejich situaci postarali. Byli jsme rádi, že byli s naší prací opravdu spokojení a jsou od té doby našimi pravidelnými zákazníky. Zde je vidět, že je opravdu lepší se spoléhat na strojovou kotoučovou metodu. Je sice dražší, ale za to přináší opravdu vynikající výsledky.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *