Odstranění graffity beze stínů v Praze

ODSTRANĚNÍ A OCHRANA PROTI GRAFFITI BRNO

Provádíme odstraňování graffiti v Brně ze všech povrchů v ceně od 290,-Kč/m2. Graffiti se nedá odstranit ze skla, leštěných kovů a polykarbonátů. U ostatních materiálů pokud zde není antigraffitová ochrana Brno je úspěšnost různá, především záleží na použitém spreji, kterým na Váš objekt vandalové zaútočili. Někde i když zde není ochranný nátěr proti graffiti se odstranění grafitů povede na 100 %, někde zase je úspěšnost mizivá anebo jen částečná a na materiálu zůstane po čištění grafity stín původního graffiti a dále nejde v odstraňování grafiti pokračovat. Tento vzniklý problém je potřeba řešit dalším náhradním způsobem.

Odstranění grafitů z kamene Brno

Odstranění grafitů z kamene Brno

 

Odstranění grafity z neochráněných povrchů Brno

Odstranění graffitů Brno z povrchů fasády, kde nebylo provedeno ošetření fasády budovy antigraffiti nátěrem, může být velmi problémové. Naše společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. neprovedla v tomto oboru žádnou zakázku, s kterou by si nevěděla rady. Ale řešení opravy fasády, kde již není možnost dál pokračovat v odstraňování sperejerských nápisů, tagu a grafitti, protože neexistuje další technologický postup, je drahé a zdlouhavé. Proto doporučujeme povrch zdí, soklu, stěn, dveří, fasády Vaší budovy ošetřit tak, aby byla na Vaši budově antigraffiti ochrana Brno, která má aktivní životnost alespoň 4 – 6 let, chcete-li předejít nákladným škodám způsobené grafitovým vandalstvím, které mohou být i zcela nenapravitelné. Kontaktujte naši společnost, máme pracovníky a technologie, které vám zajistí důkladný servis odstranění graffiti a realizaci antigrafitového nátěru, ochrany proti grafittům v Brně. Pokud je naší firmou zajištěna antigraffiti ochrana v podobě nástřiku či nátěru, zaručujeme vám servisní a velmi levné odstraňování graffiti z vašeho objektu po celou dobu její životnosti. Celá řada konkurenčních společností Vám nanese ochranu proti graffiti, ale když se objeví graffiti, řeknou Vám, že to zvládnete odstranit sami horkou vodou, což ale není pravda. I přesto, že máte ochranu proti vandalským sprejům a ta vám zaručí, že se graffiti nedostane do struktury fasády, pořád je odstranění graffiti náročná práce, kterou je třeba vykonávat pracovníkem odborně proškoleným, který ví, jakou chemii použít na odstranění graffiti. Máme zkušenosti s alespoň 20 druhy odstraňovačů graffiti. Některé značky útočných sprejů totiž drží jako vypálené a je třeba důkladného a precizního čištění sgrafit Brno tak, aby nebyla poškozena fasáda. Úspěšnost nikdy není 100% pokud není na fasádě nanesen kvalitní nátěr antigraffiti ochrany. V případě, že se graffiti podaří z neošetřené fasády odstranit, je na povrchu zanechán stín a musí se řešit jeho oprava nebo graffiti, tag zůstane neodstraněn a je třeba nákladných zákroků, jako je oprava fasády. Jsou-li graffiti nebo jeho části pouze přemalovány fasádní barvou, a nejsou před malbou byť i jen částečně odstraněny nebo zeslabeny, téměř vždy po zaschnutí fasádní barvy, graffiti přes tuto barvu fasádní barvu prostupuje a je stále viditelné a patrné. Graffitové spreje jsou totiž syntetického základu oproti fasádním barvám, které jsou nejvíce používané na bázi akrylátové či silikátové. Povrch graffiti ze syntetické barvy, vodou ředitelná fasádní barva bez předchozího odstranění nebo zeslabení graffiti uspokojivě nepřekryje.

 

Postavební čištění podlah Brno

Postavební čištění podlah Brno

 

Naše společnost A SERVIS LIPKA, s. r. o. zákazníkům realizuje i řadu jiných služeb.

Pravidelný úklid, úklid po stavbách Brno

Provádíme denní a pravidelný úklid obchodů a provozoven v obchodních centrech v Brně. Dále zajistíme stálý úklid domácností, kanceláří, firem v Brně, v Praze, v Olomouci, v Ostravě a ve všech dalších městech ČR.

Umíme zajistit úklid po stavbě Brno, úklid po stavebních činnostech po rekonstrukci, renovaci, malířích a před otevřením provozoven obchodů a firem. Umíme kvalitně provádět čištění žaluzií, před okenních žaluzií ve výšce, čištění markýz, čištění a mytí markýz ve výšce a provádíme nano impregnaci markýz, slunečníků a stínící techniky. Dále jsme často poptávání na naše úklidové služby Brno na odstranění, stržení a sundání reklamních polepů, folií, celopolepů, banerů, samolepek, plakátů, lepidla ze skleněných ploch, z výloh obchodů a provozoven. Tyto reklamní polepy, samolepky, celopolepy, folie, plakáty a lepidla odstraňujeme z výloh obchodů před jejich otevřením, kdy jsou instalované tehdy, když jsou provozovny v rekonstrukci.

Dále provádíme mytí, čištění, sundání, stržení a odstranění folií, reklam, polepů, samolepek, celopolepů, plakátů a seškrábání lepidel z prodejních akcí a slevových akcí v Brně. Strhávání, sundávání a odstraňování nedovolených ilegálních výlepů, plakátů a polepů z prosklených ploch, zdí a fasád Brno.

 

 

Odstaňování graffity pískováním Brno

Odstaňování graffity pískováním Brno

 

Generální úklidy, voskování podlah a strojové čištění Brno

 Pro generální úklid Brno, je nejvíce poptáváno strojové čištění podlah. Podlahy v Brně, Praze, Ostravě a dalších městech ČR čistíme generální metodou kotoučovým strojem, na stroj při rotaci kotouče s čistícím padem je vyvíjen tlak 40 kg. Čištění podlahy je velmi precizní a hloubkové. Velmi špinavé a zašlé podlahy jsou takto kvalitně vyčištěny. U úklidů po stavbě, používáme pod kotouč speciální chemii, která zlikviduje po stavební cementové a vápenaté usazeniny a závoje. Čištěné, vykotoučované plochy podlah, odsáváme silnými průmyslovými vysavači Soteco Nevada 640, takže rozkotoučované a na povrch vyplavené nečistoty jsou s čistícím roztokem beze zbytku odsáty. Čištěné podlahy jsou velmi čisté, takže při dalším pravidelném úklidu, běžným vytíráním a čištěním podlah neroztahujete dále špínu. Nejefektivnější způsob jak vyčištěnou podlahu co nejdéle udržet čistou je zavřít čistou podlahu voskem. Voskování podlah Brno, aplikujeme a doporučujeme na tyto materiály: marmoleum, linoleum, dlažby, litá podlaha, kvalitní beton, teraco, betonové stěrky, nelesklé dlažby, přírodní matné podlahy, žulové podlahy, kamenné podlahy, vinylové podlahy, dřevěné podlahy, plovoucí podlahy. Pokud je podlaha kvalitně vyčištěna je především vyčištěn reliéf její struktury a jsou otevřeny póry čištěného materiálu. Pokud tuto podlahu navoskujeme, zalijeme její povrch voskem a impregnujeme strukturu. Podlaha má na sobě další ochranný prvek. Námi užívaný německý vosk PKD má velmi slušné hydrofobní vlastnosti, které na podlaze odpuzují vodu a nečistoty, které hůře pronikají do struktury podlahy. Běžné pravidelné čištění podlahy je jednodušší a dlouhou dobu udržíte stav a vzhled kvalitně čisté podlahy a nečistoty netlačíte do struktury materiálu podlahy.

Čištění podlahy po stavbách Brno

Čištění podlahy po stavbách Brno

Krystalizace – leštění kamenné podlahy Brno

Podlahy z ušlechtilých přírodních materiálů a přírodní podlahy v lesku doporučujeme Krystalizovat.
Nejčastěji zákazníci poptávají generální čištění broušení podlah diamantovým kotoučem a krystalizaci podlah na těchto materiálech: mramorová podlaha, mramorová dlažba, žulová dlažba, travertinové podlahy a dlažby, přírodní kamenné podlahy a dlažby, vápencové podlahy a dlažby, teraco podlahy a dlažby. Podlahy Brno krystalizujeme sloučeninou magnezium hexafluorosilikát čímž dostaneme novou vrchní vrstvu fluorokřemičitan vápenatý, tato vrchní vrstva krystalizované mramorové podlahy je zcela nová a dochází k přeměně krystalové mřížky. Krystalizace mramorové podlahy vytvrdí vrchní vrstvu kamene a zvýší podlaze pevnostní odolnost a udělí ji vynikající vzhled.
 

Strojové čištění podlah Brno

Strojové čištění podlah Brno

 

Jedním z velkých a rozšířených problémů dnešní doby je výskyt plísní, mechů, řas, sporů, bakteriálních a plísňových výkvětů na fasádách domů. Nejvíce případů nyní evidujeme na nově zateplených fasádách panelových domů.

Tyto plísně a rozšiřující se organické nečistoty se nejvíce vyskytují na severních stranách a tam kde se méně dostane sluneční svit. Odstranění a likvidace plísní, řas, hub a sporů z fasády, stěny, zdi budov Brno. Tento problém se dá úspěšně vyřešit proti plísňovým nátěrem, po té co se provede kvalitní čištění a dezinfekce fasády od plísní a invazivních organických nečistot.

 

Dezinfekce fasád, nátěr proti plísním Brno

Dezinfekce fasád, nátěr proti plísním Brno

 

Dezinfekce fasády a nátěr proti plísním Brno

Kvalitní čištění a dezinfekci fasády od plísní provádíme specializovanou chlorovou dezinfekci, která je zdravotně nezávadná a která se taky používá a je schválena pro potravinářský průmysl. Po úspěšném a kvalitním vyčištění a dezinfekci fasády Brno provedeme na fasádu protiplísňový nátěr fasád LSG. Tento protiplísňový nátěr úspěšně provede likvidaci plísní, řas, hub, mechů, nedovolí další šíření a vznik těchto plísní. Změnou iontové rovnováhy uvnitř těchto organismů umí tento prostředek nátěr proti plísním, zastavit šíření a zamezit vzniku plísňového napadení.

 

 

Mytí a leštění oken Brno

Mytí a leštění oken Brno

 

Mytí a leštění oken a výloh ve výšce Brno

 Naše firma zajišťuje čištění a mytí oken Brno, nárazové a servisní mytí a čištění výloh Brno, výškové práce Brno, práce ve výškách Brno. Výškové čištění a mytí oken Brno pomocí horolezecké techniky technikou slaňování provádíme téměř všude, kde jsou práce poptávány. Teprve tehdy když nelze provést práce mytí oken ve výšce Brno, pomocí horolezecké techniky z technického hlediska, využíváme a pronajímáme na mytí oken hydraulická ramena montážních plošin. Upřednostňujeme pro umytí a vyčištění oken a prosklených ploch horolezeckou techniku slaňováním, protože zde vychází lepší a příznivější cena pro zákazníka. U výškového mytí a čištění oken a skleněných ploch doporučujeme aplikovat na vyčištěná okna nano impregnaci oken Brno. Tento ochranný impregnační nano nátěr na okna a sklo v ceně od 164,- Kč/m2 je vhodný právě po umytí oken a skla ve výšce, tedy na místa kde je problematické se k mytí a čistění oken dostat. Při životnosti nano impregnačního nátěru na okna a skleněné fasády Brno cca 5 let je cena nátěru a cena čištění srovnatelná, ba co více, při zohlednění pravidelného mytí, cena za nano impregnaci oken a skleněných fasád vychází lépe. Při čemž okna a sklo fasád je čisté a umyté trvale. Dobře aplikovaný a naformátovaný nano technologický nátěr oken a skla spolehlivě odpuzuje špínu, městské spady a organické nečistoty. Na perfektně umyté a vyleštěné ploše nano nátěrů se nečistoty neudrží sklouznou dolů a srážejí se do kuliček. Odpuzují vodu, nátěr je hydrofobní, takže lehký déšť zajistí umytí oken, vítr zase lehce vyfouká prach a špínu městských a atmosférických nečistot.

Impregnační nátěr Brno

Impregnační nátěr Brno

Nešpinivá úprava – nanoimpregnační nátěr skleněných ploch Brno

Nanotechnologický impregnační nátěr oken a skla Brno, aplikujeme také nejen na umytá okna ve výšce na skleněné fasády a střešní okna, ale taky na okna ze standartním přístupem, ale vždy bezprostředně po mytí oken a vždy pouze z venkovní strany.

Nano impregnační nátěr je vhodný také aplikovat a formátovat po mytí vyčištění log, plastových plachet a reklam ve výšce, reklamních tabulí, pylonů, cedulí, billboardů, reklamních plachet Brno.

 

 

Čištění koberců strojovou metodou, podlah, voskování Brno

Naše společnost poskytuje velmi kvalitní strojové čištění koberců v Brně. Koberce čistíme kotoučový strojem, kterým dosahujeme dostatečně silného přítlaku na čištěnou plochu. Čištění koberce je vedeno do hloubky a štětiny rotačního kartáče vyčešou zašlapanou špínu ze struktury koberce a kvalitně načesají vlas koberce. Strojové přítlakové čištění koberce kotoučovým strojem není srovnatelné ve svém výsledku s extrakčním čištěním koberců. Nejrozšířenější čištění koberců extraktorem v Brně považujeme za zcela nedostatečné. U tohoto čištění je příznivá pouze cena, dnes v Brně cena obvyklá cca 15,- Kč/m2. Výsledky čištění jsou ale žalostné a nedostatečné. Čištěný koberec extrakční metodou není čištěn do hloubky, dezinfekce také není hloubková a v podstatě je čištěn pouze povrch koberců. Cena od 27,- Kč/m2 za strojové čištění koberce kotoučovým strojem je sice vyšší, ale čištění je kvalitní do hloubky, včetně dezinfekce a silného odsátí nečistot třímotorovými průmyslovými vysavači. Čištěné kobercové plochy jsou jednotné a čištěný koberec je provzdušněn a kvalitně dezinfikován. www.a-servislipka.cz

 

Odstranění graffit Brno

Odstranění graffit Brno

 

Chemické a mechanické odstranění grafiti Brno

Odstranění a čištění graffiti Olomouc – Zakázku, při které jsme Olomouci odstraňovali grafity, očišťovali spodní sokl, zajišťovali výmalbu soklu fasádní barvou a nanesli antigraffitovou ochranu, realizovali celkem tři naši zaměstnanci. Práce byla rozvržena do čtyř dnů. Na odstranění grafiti Olomouc se spotřebovalo 18 kusů chemie, kterou na odstraňování graffiti používáme, a 0,2l chemie pro očištění soklu.

Realizaci zakázky jsme zahájili Olomouci odstraňováním graffiti. Na graffity jsme nejprve nanesli odstraňovač grafitů a následně jsme chemii i s barvou graffiti smyli pomocí vody a vysokotlakého zařízení. Dále jsme podobným způsobem čistili spodní sokl, na který jsme nanesli čistící chemii, kterou jsme následně také umyli za použití vysokotlakého zařízení a vody. Další dny jsme prováděli výmalbu soklu fasádní barvou. Počasí nám moc nepřálo a tak jsem nanesení antigraffitové ochrany museli odložit až na druhé den. U hladkých povrchů antigraffitový nátěr nanášíme zpravidla ve 3 vrstvách. Důležité je podotknout, že jaký stav fasády natřeme antigraffitovým nátěrem, takový stav také zafixujeme. Pokud budou na fasádě například fleky, antigraffitový nátěr je ještě více zvýrazní, proto je důležité provést i důkladné očištění povrchu před nanesením antigraffitové ochrany. U více savých a porézních materiálů jsme nuceni nanést mnohem více vrstev. V tomto případě se počet vrstev antigraffitového nátěru pohybuje v rozmezí 6 až 12 vrstev. Nejhůře se tímto nátěrem ošetřují povrchy z velmi silných strukturovaných materiálů, jako jsou povrchy z umělých kamenů, obkladů, atd. Zde doporučujeme nanést minimálně 9 vrstev antigraffitového nátěru. Zákazník byl s konečným výsledkem naší odvedené práce velmi spokojený.

Odstranění graffiti pošta Brno

Odstranění graffiti pošta Brno

 

Graffity - odstranění Brno

Graffity – odstranění Brno

 

Místa, kde jsme realizovali zakázky:

Přemyslova 33, 683 23 Ivanovice na Hané … Hliníky 1, 751 17 Horní Moštěnice … Sumínova 4, 750 02 Přerov … Jablůnka 581, 756 23 Jablůnka … Ratiboř 259, 756 21 Ratiboř … Liptál 278, 756 31 Liptál … Trnava 21, 763 18 Trnava … Janského 24, 779 00 Olomouc … Jablonského 28, 779 00 Olomouc … Hradišťská 140, 687 06 Velehrad …Švábenice 312, 683 23 Švábenice… Komenského 720, 768 33 Morkovice-Slížany … Tyršova 99, 768 02 Zdounky … 9. května 381, 751 03 Brodek u Přerova … Babice 110, 687 03 Babice … A. Dohnala 14, 768 21 Kvasice … Vrchlického 18, 768 24 Hulín … Malý val 43, 767 01 Kroměříž … náměstí Svobody 48, 768 11 Chropyně … Olomoucká 351, 752 01 Kojetín … Havlíčkova 374, 798 27 Němčice nad Hanou … Libušina 378, 783 73 Grygov … Sokolská 434, 783 72 Velký Týnec … Tršice 122, 783 57 Tršice … Vrbátky 110, 798 13 Vrbátky … Olomoucká 162,796 07 Držovice … nám. Edmunda Husserla 3, 796 01 Prostějov … Zákostelí 59, 798 12 Kralice na Hané … Široká 173, 751 01 Tovačov … Loučka IV. 14, 751 02 Troubky … Věrovany 503, 78376 Věrovany … Velký Újezd 364, 783 55 Velký Újezd … Dolní Újezd 60, 751 23 Dolní Újezd … Tršice 52, 783 57 Tršice … Na Zelince 1278, 751 31 Lipník nad Bečvou … Radniční 432, 753 01 Hranice … Rybníček 59, 753 66 Hustopeče nad Bečvou … Kelč 57, 756 43 Kelč … Luční 1334, 757 01 Valašské Meziříčí … Hviezdoslavova 71, 627 00 Brno – Slatina, Brno … Vinohrady 86, 639 00 Brno-Brno-střed … Kampelíkova 30, 602 00 Brno-Brno-střed … Rolnická 676, 625 00 Brno-Bohunice … Osamělá 119, 619 00 Brno-jih, Horní Heršpice … Staré náměstí 43, 619 00 Brno-jih, Dolní Heršpice … Vinohradská 100, 618 00 Brno – Černovice … Pekařská 22, 602 00 Brno-střed … Jahodová 30, 620 00 Brněnské Ivanovice, Brno … Dohnalova 26, 644 00 Brno-Soběšice … Moravanská 25, 619 00 Brno-Brno-jih … Pivodova 26, 627 00 Brno-Brno-Slatina … Rozárka 32, 644 00 Brno-Brno-sever … Olší 45, 614 00 Brno-Maloměřice … Terezy Novákové 80, 621 00 Brno – Řečkovice, Brno … Tyršova 82, 612 00 Brno-Královo Pole, Brno … Mášova 26, 602 00 Brno – střed, Brno … Čejkovická 27, 628 00 Brno – Vinohrady, Brno … Střelnice 24, 628 00 Brno – Líšeň, Brno … Velkomoravská 5, 695 01 Hodonín … Podivínská 1232, 691 02 Velké Bílovice … Komenského 32, 691 45 Podivín … Sovětská 754, 685 01 Bučovice … U Jánského dvora 7, 690 03 Břeclav … Pavlovská 10, 692 01 Mikulov …Za tesárnou 777, 691 42 Valtice … Náměstí 21, 692 01 Mikulov … náměstí Svobody 482, 696 62 Strážnice … Slavkovská 66, 685 01 Bučovice … Valtická 331, 691 44 Lednice … Lipová 381, 691 42 Valtice … nám. Svobody 10, 691 42 Valtice … Rodinova 2, 695 01 Hodonín … 9. května 1415, 696 03 Dubňany … Květná 4, 696 01 Rohatec … Seniorů 3, 690 03 Břeclav … Malinovského 21, 691 44 Lednice … Školní 281, 696 62 Strážnice … Budovatelská 22, 696 01 Rohatec … Palackého 11, 691 45 Podivín … Růžová 360, 691 02 Velké Bílovice … U Sokolovny 971, 691 55 Moravská Nová Ves … Jarohněvice 1600, 696 03 Dubňany … V Zahradách 473, 691 55 Moravská Nová Ves … Na Zadomí 1211, 549 01 Nové Město nad Metují … Chlumec nad Cidlinou 41, 503 51 Chlumec nad Cidlinou … Milady Horákové 34, 500 06 Hradec Králové … Na Mušce 1101, 534 01 Holice … Doly 404, 518 01 Dobruška …Byškovická 72, Byškovice, 277 11 Neratovice … A.Seligera 140, 50303 Smiřice … U Střediska 91, 503 53 Smidary … Javornická 1581, 516 01 Rychnov nad Kněžnou … 1. máje 215, 504 01 Nový Bydžov … Poděbradova 333, 547 01 Náchod … Železná 18, 293 01 Mladá Boleslav … náměstí Republiky 4, 289 03 Městec Králové … Okružní 8, 276 01 Mělník … Klicperova 5, 289 22 Lysá nad Labem … Sportovců 804, Rozdělov, 272 04 Kladno … Hradecká 1111, Valdické Předměstí, 506 01 Jičín … Lužická 412, 551 01 Jaroměř … Cihelní 22, 748 01 Hlučín … Bílovecká 95, 747 06 Opava … Bochenkova 4, 748 01 Hlučín … Hlavní 197, 747 06 Opava … Hornoměstská 65, 795 01 Rýmarov … Joži Davida 18, 747 06 Opava … Floriánská 7, 747 21 Kravaře … Jarní 12, 748 01 Hlučín … Komenského 3, 792 01 Bruntál … Bochenkova 12, 746 01 Opava … Ke koupališti 1, 747 06 Opava … Dlouhoveská 18, 748 01 Hlučín … Holečkova 5, 747 06 Opava … Dělnická 3, 748 01 Hlučín … Husova 1170, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí … K Olešné 1342, 738 01 Frýdek-Místek … Mostní 27, 757 01 Valašské Meziříčí … Armádního generála Ludvíka Svobody 758, 742 13 Studénka … Erbenova 914, 742 58 Příbor … Boženy Němcové 25, 741 01 Nový Jičín … Dukelská 23, 742 21 Kopřivnice … Fügnerova 3532, 738 01 Frýdek-Místek … Dolní 456, 744 01 Frenštát pod Radhoštem … Družstevní 1092, 757 01 Valašské Meziříčí … Armádního generála Ludvíka Svobody 757, 742 13 Studénka … Místecká 585, 742 58 Příbor … Dostála Bystřiny 22, 741 01 Nový Jičín … Husova 30, 742 21 Kopřivnice … Dvořákova 1486, 744 01 Frenštát pod Radhoštem … Lidická 339, 735 81 Bohumín … Edisonova 8, 736 01 Havířov … Edisonova 12, 736 01 Havířov … Přespolní 53, 735 14 Orlová … Moskevská 47, 736 01 Havířov … Ostravská 29, 733 01 Karviná … Parys 545, 735 41 Petřvald … Frýdecká 499, 739 61 Třinec … Na Záguří 46, 736 01 Havířov …Kosmonautů 366, 735 81 Bohumín … Astronautů 22, 736 01 Havírov … Luční 324, 737 01 Český Těšín … Horova 29, 734 01 Karviná … Jaroslava Vrchlického 42, 735 06 Karviná … Lidická 339, 735 81 Bohumín … Bochenkova 31, 746 01 Opava … Komenského 22, 792 01 Bruntál … Holečkova 24, 747 06 Opava … Dlouhoveská 35, 748 01 Hlučín … Ke koupališti 22, 747 06 Opava … Antonína Vaška 93, 747 92 Háj ve Slezsku … Ostravská 70, 748 01 Hlučín … Krašická 26, 720 00 Ostrava-Hrabová … Ke koupališti 22, 747 06 Opava … Průkopnická 35, 747 20 Vřesina … Dubová 801, 747 27 Kobeřice … Sokolovská 22, 747 23 Bolatice … U Náhonu 22, 747 21 Kravaře … Hradská 518, 74764 Velká Polom … Lípová 346, 747 69 Pustá Polom … Cementová 33, 720 00 Ostrava-Hrabová … Anny Letenské 51, 725 25 Ostrava-Polanka nad Odrou … Do Špice 28, 725 29 Ostrava-Petřkovice … Jaselská 33, 708 00 Ostrava-Poruba … Dvouletky 65, 700 30 Ostrava-Ostrava-jih … Kozinova 27, 722 00 Ostrava-Třebovice … Antonína Poledníka 35, 700 30 Ostrava-Dubina, Ostrava-jih … Horní 117, 700 30 Ostrava … Na Náhonu 51, 702 00 Ostrava … Novinářská 31, 70100 Ostrava … Čechova 258/50, 250 82 Úvaly … Husovo náměstí 370/70, 517 54 Vamberk … Josefa Suka 54/211, 250 01 Brandýs nad Labem-Stará Bolesla … Prokopa Holého 65/40, 250 88 Čelákovice … Na Bělišti 81/40, 286 01 Čáslav-Nové Město … Bezděkov 572/30, 560 02 Česká Třebová … Jana Kouly 493/51, 282 01 Český Brod … Horní 250/60, 251 01 Dobřejovice … Slovenská 500/24, 537 05 Chrudim … V Telčicích 65/74, 533 12 Chvaletice … K Dubu 397/72, 252 42 Vestec … Březová 140/50, 251 63 Všestary … Lidická 160/72, 281 63 Vyžlovka … Žižkova 367/68, 586 01 Jihlava … Křivánkovo náměstí 81/35, 641 00 Brno – Žebětín … Legionářská 487/58, 664 34 Kuřim … Šafaříkova 1320/25, 676 02 Moravské Budějovice … Valdštejnská 61/254, 588 32 Brtnice … Jiráskova 531/25, 664 11 Zbýšov … Sklářská 866/25, 665 01 Rosice … Růžová 180/52, 672 01 Moravský Krumlov … Janáčkova 307/62, 666 01 Tišnov … náměstí Míru 21/255, 675 26 Želetava … Žižkova 247/21, 591 31 Žďár nad Sázavou … Zákostelní 631/69, 67555 Hrotovice … Havlíčkova 427/2/43, 671 72 Miroslav … Ve Sboru 1556/38, 664 91 Ivančice … Bartuškova 720/30, 674 01 Třebíč … Na Hrázi 98/57, 588 56 Jihlava-Telč … Třebíčská 1560/80, 594 01 Velké Meziříčí … Meziříčská 565/16, 594 51 Křižanov … Pražská 656/48B, 642 00 Brno – Bosonohy … Poříčí 1012/84, 691 23 Pohořelice … Střední 21/40, 664 48 Brno – Moravany … Nad Kralickým kopcem 327/58, 675 71 Náměšť nad Oslavou … Hrnčířská 137/32, 595 01 Velká Bíteš … Starozuberská 1471/32, 756 54 Zubří … Nový Hrozenkov 342/944, 756 04 Nový Hrozenkov … Velké Karlovice 949/78, 756 06 Velké Karlovice … Horní Bečva 898/99, 756 57 Horní Bečva … Valašská Bystřice 390/741, 756 27 Valašská Bystřice … Zašová 553/97, 756 51 Zašová … Bezručova 323/480, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm … Komenského 574/66, 763 61 Napajedla … tř. Tomáše Bati 1796/360, 765 02 Otrokovice … Nová 122/41, 686 01 Uherské Hradiště … Hradišťská 346/660, 686 03 Staré Město … Dlouhá 170/71, 763 15 Slušovice … Papírenská 70/681, 763 11 Želechovice nad Dřevnicí …

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *