koberce6

Systém čištění koberců rotací Praha 8, Bohnice

Čistíme koberce hloubkově, chemicky a dezinfekčně po celé České republice, Slovensku, Rakousku a Německu. Jako jedna z mála firem čistíme koberce hloubkově strojovou metodou kotoučovými stroji s rotačními kartáči. Dokážeme vyhotovit zakázku do druhého dne. Naši pracovníci jsou na veškeré služby, které provádíme odborně proškoleni. Naše firma se stále zajímá o nové technologie v čištění koberců. Vlastníme nejmodernější kotoučové stroje,  aplikujeme vysoce účinnou chemii Bosch RTS a vysáváme nežádoucí  pachy, roztoče a nečistoty vysokotlakým třímotorovým vysavačem s úzkou hubicí. Uvidíte i Vy, že Váš koberec krásně prokoukne a bude vypadat jako nový. Doporučujeme Váš koberec v Praze 8, Bohnicích pravidelně hloubkově strojově čistit, prodlouží se tím jeho životnost. Společně dosahujeme 100% výsledků a zákazníci jsou vždy spokojeni. Nevyužíváme extrakční metodu, jelikož nás nepřesvědčily její výsledky. Nedokáže vyčistit koberec natolik do hloubky, aby ho zbavila veškerých nečistot.  Firmu  A SERVIS LIPKA, s.r.o. můžete kontaktovat telefonicky, nebo na emailu centrala@a-servislipka.cz.

 

Stojové čištění koberce v obchodních centrech Praha 8, Bohnice

Stojové čištění koberce v obchodních centrech Praha 8, Bohnice

 

ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ PRAHA 8

A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízí kvalitní kobercový servis Praha, tento servis realizujeme jednorázově, či nárazově, ale také v intervalech, který si zákazník zvolí. Od roku 2000 jsme vyzkoušeli mnoho metod čištění – extrakční, parní, atd. Žádná tato metoda se nám neosvědčila tak kvalitně, jako metoda strojová,  která je prováděna kotoučovým strojem Ghibli SB43 Comfort Plus a účinnou, ale přesto šetrnou dezinfekční chemií Bosch RTS. Nanešením chemie Bosch RTS je zaručeno hloubkové vyčištění ze struktury koberce od všech roztočů a nečistot, tato chemie je na sebe naváže a po chvíli působení je kotoučovým strojem Ghibli rozkartáčována. Nemusíte mít obavy o poškození vláken koberce, kotoučový stroj má jemné nylonové 12 cm dlouhé štětiny, které se chovají velmi šetrně k vláknům koberce a naši zkušení zaměstnanci přesně ví, jak se strojem zacházet tak, aby koberec nebyl poškozen. Po důkladném vyčištění nadchází hloubkové odsání všech nečistot za pomoci 3 motorového vysoce výkonného vysavače AS59 s výkonem 1600 W, který je osazen dvojitou turbínou, která vyvíjí podtlak 2x200mb. Toto je nejúčinnější metoda, avšak je důležité o koberce pečovat dlouhodobě a minimálně 2x do roka provádět servisní a generální čištění koberců Praha, strojovou metodou. Kotoučovým strojem provádíme servisní úklid nejen koberců, ale také podlah, které zbavujeme hloubkově všech nečistot. A SERVIS LIPKA vám nabízí širokou nabídku úklidových prací, také mytí oken a výloh Praha, odstranění graffiti Praha, aplikace antigraffitového nátěru Praha, odstranění plísní Praha, po stavební a po rekonstrukční úklid Praha – podívejte se na naše internetové stránky www.a-servislipka.cz, nebo zažádejte o nezávaznou cenovou nabídku pomocí e-mailu: centrala@a-servislipka.cz

 

Profesionální hloubkové čištění koberců Praha 8

Profesionální hloubkové čištění koberců Praha 8

 

Čištění koberců, podlah, voskování linolea, impregnace epoxidových, litých dřevěných podlah Praha 8

A SERVIS LIPKA, s.r.o. provádí tepování a čištění koberců nejefektivnější kotoučovou metodou. V Praze čistíme koberce v domácnostech, ve firmách, v zasedacích místnostech, v hotelech a v restaurací a převážně v obchodních centrech: OC Šestka Praha, OC Nové Bučovice Praha, OC Nový Smíchov Praha, OC Palládium Praha, OC Arkády Pankrác, OC Chodov, OC Fénix Praha, OC Harfa Praha, OC Centrum Černý Most, OC Letňany Praha, OC Fashion Aréna Praha Štěrboholy, OC Hostivař Praha, OC Europark Štěrboholy, OC Eden Praha, OC Metropole Zličín Praha, OC Avion Shopping park Praha.

U konkrétního klienta v Praze jsme pomocí této metody docílili úplného vyčištění zašlapaných nečistot a odstranění žvýkaček z koberce i v místech, kde jiné úklidové firmy neuspěli. V minulosti jsme vyzkoušeli několik způsobů čištění, ale za nejúčinnější považujeme právě čištění pomocí kotoučového stroje. Účinnou sílu strojového čištění v Praze podpoří šetrná chemie firmy Bosch s dezinfekčním účinkem. Dlouhé štětiny rotačního kartáče šetrně zapracují chemii do hlubokých vrstev koberce, zde působí a následně pěnu s nečistotami a s alergeny vykartáčujeme na povrch. K odsátí využíváme výkonné třímotorové vysavače. Nalepené a zašlapané žvýkačky odstraňujeme pomocí mrazícího spreje.

Jiné nemoderní metody čištění např. čištění pomocí práškových čistících prostředků, parní čištění v Praze, čištění koberců suchou pěnou a hojně využívané čištění pomocí extraktoru v Praze z vlastního přesvědčení nepoužíváme. Ani jednou z těchto metod nedocílíme dokonalého hloubkového vyčištění koberce a o dezinfekci nemůže být ani řeč. Extraktor nedokáže zrenovovat kobercové vlákno a samotné čištění probíhá pouze na povrchu koberce.

Po vyčištění koberce kotoučovým strojem v Praze bude barevnost koberce jednotná a samotný vlas koberce bude narovnaný a provzdušněný. Doporučujeme provádět pravidelnou údržbu a 1x až 2x ročně koberce generálně vyčistit, tak si koberec zachová pěkný vzhled a celkově mu prodloužíte životnost. Čistíme běhouny, koberce kusové i celoplošné. Důležité je, aby koberec neobsahoval více než 15% vlny. Přírodní vlněné koberce nečistíme, neboť námi používaná chemie by je mohla poškodit. Zajišťujeme také stržení starého koberce včetně odstranění zbytků lepidla z podlahy.

 

Čištění a tepování koberců Praha 8

Čištění a tepování koberců Praha 8

 

Čištění, impregnace podlah, linolea, dlažby, epoxidových, litých, průmyslových podlah Praha 8

Naše úklidová firma dále nabízí čištění podlah v Praze a to všech druhů: dlažby, linolea, marmolea, plovoucí podlahy, lité podlahy, betonové podlahy, dřevěné podlahy, přírodní kamenné podlahy, např. žulové podlahy a mramorové podlahy. Pro běžné čištění podlah v Praze se využívá podlahový automat, ten je ale vhodný spíše na pravidelný, každodenní úklid. Naše úklidová firma používá na mytí podlah v Praze kotoučový stroj s výměnnými pady. Vzniklou vlhkost z podlahy odsajeme výkonným vysavačem pomocí pogumované hubice, která podlahu nepoškodí.

Pokud je na Vaší podlaze nanesen starý vosk, umíme ho šetrně odstranit speciální chemií a po důkladném strojovém vyčištění podlahy naneseme vosk nový. Voskování podlah provádíme na celou řadu podlahových krytin. V Praze voskujeme parkety, dřevěné podlahy, marmoleum, linoleum, beton, plovoucí podlahy, lité podlahy. Renovaci přírodních podlah jako teraco, žulové a mramorové podlahy provádíme metodou tzv. krystalizace. Krystalizace přírodních podlah v Praze vytvrdí vrchní vrstvu a tím se zvýší pevnost a odolnost podlahy.

Nejenže umíme podlahu dokonale vyčistit, ale poradíme si i s hrubými nečistotami po stavebních pracích a rekonstrukcích. Tyto nánosy malty, vápenné omítky, barev a lepidel snadno odstraníme kotoučovou metodou.

 

Dokonalé vyčištění podlah v obchodních jednotkách Praha 8

Dokonalé vyčištění podlah v obchodních jednotkách Praha 8

 

Z dalších námi poskytovaných služeb nabízíme mytí oken, leštění zrcadel, výloh, umývání prosklených ploch a to i ve výškách. Výškové práce provádějí naši kvalitně proškolení zaměstnanci pomocí horolezecké techniky slaňováním. Zároveň odstraňujeme reklamní polepy z výloh, strháváme ochranné fólie po rekonstrukcích, čistíme zbytky lepidel ze skleněných ploch. Odstraňování folií a polepů provádíme korundovou žiletkou, která při odborné manipulaci nepoškrábe sklo, jako jiné způsoby.

Na hůře dostupných místech a výškových budovách doporučujeme skla a skleněné fasády opatřit nanotechnologickým nátěrem, který zabrání špinění skel. Nanovrstva odpuzuje vodu, okna se tak snáze udržují čistá. Proto je vhodné zejména v Praze impregnovat okna výškových budov. Všechny tyto práce můžeme zajistit.

 

Mytí a vyleštění oken v Praze 8

Mytí a vyleštění oken v Praze 8

 

Čistíme fasády od sanitrů, černých invazivních plísní a sporů. Tyto organické nečistoty se usazují převážně na severních stranách zdí. Je poměrně běžné, že zeď, která je z venku napadena plísní, časem začne plesnivět i z vnitřní strany. Z tohoto důvodu je důležité ošetřit takto napadené fasády LSG nátěrem, jeho účinek trvá přibližně 4-6 let. Tento protiplísňový nátěr v Praze provádíme také ve výškách pomocí horolezecké techniky.

V Praze odstraňujeme graffiti a tagy různých velikostí. Graffiti odstraňujeme chemicky nebo pískovačkou. Nejlepší ochranou před útoky vandalů je opatřit Vaši zeď, fasádu, kamenou zídku či marmolit antigraffitovým nátěrem. Při následném odstraňování graffiti v Praze je účinnost 100%. Z povrchů, které nebyly předem ošetřeny antigraffitovou ochranou je úspěšnost odstranění zhruba 60-90%. Na fasádě můžou zůstat stíny a obrysy, které je nutné přetřít fasádní barvou.

Bližší informace o naší činnosti najdete na webových stránkách www.a-servislipka.cz.

 

Odstranění graffiti pískováním, tryskáním Prha 8

Odstranění graffiti pískováním, tryskáním Prha 8

 

Výškové práce Praha, čištění, mytí fasád, oken, výloh Praha 8

Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. pro své zákazníky nejen na českém trhu, ale také v zahraničí, nabízí službu mytí oken ve výškách Praha. Mytí oken a výloh v Praze realizujeme také ve výškách a pro takové situace vlastníme kvalitní a bezpečnou techniku, s kterou pracují naši odborně proškolení zaměstnanci a ti jsou proškoleni dle nařízení vlády a podle § 134 odst. 2 a podle § 134 c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb. zak. pr. ve znění zákona č. 155/2000 Sb. o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů z výšky nebo do volné hloubky. Výškové práce Praha provádíme na hůře přístupných místech pro pevnou techniku technikou slaňování a za pomoci speleologické techniky a horolezecké techniky. V místech, kde je přístup od budovy dostatečný, používáme vysokozdvižnou plošinu či hydraulické rameno a tuto techniku využíváme nejraději, jelikož nám umožní provádět práci rychleji, kvalitněji a bezpečněji. Mytí oken provádíme technikou suchého leštění, nepoužijeme žádná leštidla. Suché leštění provádíme po důkladném umytí oken a výloh čistým rozmývákem. Při suchém leštění použijeme pouze 100% suchou bavlněnou plenu a skleněnou plochu, kterou jsme nechali po mytí proschnout, rozleštíme. Technika suchého leštění zajistí nejen déle trvající lesk, ale také nevyjdou na povrch tahy a kruhy po leštění, které nám dříve způsobovala použitá leštidla. Provedeme také odstranění zatvrdlých nečistot z oken – folie, reklamní polepy, tmely a silikony, používáme korundové žiletky, které v žádném případě nepoškodí povrch skla a nepoškrábeme jej, protože umíme s těmito žiletkami odborně zacházet. Kvalitní čištění markýz nabízíme jako samostatnou zakázku, ale také čištění markýz realizujeme spolu s mytím oken a výloh. Látkové markýzy čistíme strojovou metodou, při které použijeme chemii BOSCH RTS, kotoučový stroj GHIBLI a vysoce výkonný vysavač AS 59, kterým odsajeme vykartáčované nečistoty a přebytečnou vlhkost. Plastové markýzy myjeme způsobem stejným, jakým provádíme mytí oken a výloh a je tedy výrazně jednodušší a časově méně náročný, než při čištění látkových markýz. A SERVIS LIPKA, s. r. o. nabízí i mnoho dalších úklidových činností – denní a pravidelné úklidy bytů, domácností, firem a kanceláří, úklidy po malířích či řemeslnících, strojové čištění a tepování koberců, odstranění graffiti a nanesení antigraffiti ochrany, strojové čištění a fluatace podlah.  www.a-servislipka.cz

 

Mytí oken a výloh horolezecky ve výškách Praha 8

Mytí oken a výloh horolezecky ve výškách Praha 8

 

Odstranění graffiti, anitgraffitové nátěry, ochrana proti sprejům Praha 8

VYČIŠTĚNÍ FASÁDY OD GRAFFITI.A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízí dlouhé roky kvalitní antigraffiti ochranu, která zakonzervuje vaši fasádu před poničením vašeho majetku barvami sprejů. Takové škody může být mnohdy velmi složité napravit. Napravení je složité zvláště u fasád, které nejsou chráněny antigraffiti ochranou. Ochrana vaší fasády je jediná možnost, jak se zbavit v budoucnu graffiti se 100% úspěchem a to po dobu 4 – 6 let, což je životnost antigraffiti ochrany. Než antigraffiti ochranu Praha naneseme, tak opravíme fasádu, je-li poničená, abychom zakonzervovali pěknou fasádu. Antigraffiti ochranu nanášíme buď nástřikem nebo nátěrem, záleží podle druhu fasády – nástřik aplikujeme na strukturované povrchy v 6 – 12 vrstvách a nátěr v 3 – 6 vrstvách válečkem na hladké povrchy. Naše firma jako jediná, nabízí také levný servis odstranění graffiti Praha, máte-li námi aplikovanou antigraffiti ochranu. Garantovaný servis funguje tak, že nám zavoláte či pošlete e-mail, že se na vaší budově objevilo graffiti a domluvíme se na termínu, kdy k vám pošleme naše techniky na odstranění graffiti. Odstraňujeme graffiti jakéhokoliv rozměru. Je třeba ale dodat, že pokud odstraňujeme graffiti z fasád, které nejsou ošetřeny antigraffiti ochranou, tak je jejich odstranění daleko složitější a úspěšnost odstranění graffiti je 60 – 90%. Následně je třeba fasádu opravit a přemalovat fasádní barvou. Nikdy nelze přemalovat pouze nasprejované graffiti, protože po zaschnutí fasádní barvy znovu prostoupí. Je to díky složení barev, které je zcela odlišné a sprejová barva nevsákne do sebe fasádní barvu. Proto zeslabíme graffiti na nejvyšší možnou míru a následně jej zamalujeme fasádní barvou, namíchanou co nejblíže odstínu, který se na vaší budově nachází. Naše společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. vám zrealizuje také mnoho jiných úklidových divizí, než pouze odstranění graffiti a aplikaci antigraffiti ochrany Praha – čištění koberců strojovou metodou, denní a pravidelný úklid domu, bytu, vily, rezidence, kanceláře či firmy, úklid po stavbě a jiných rekonstrukčních činnostech, úklidy po malířích a řemeslnících, čištění markýz a žaluzií, mytí oken a výloh, čištění podlah strojovou metodou, voskování podlah, odstranění plísní technologií LSG. www.a-servislipka.cz

 

Stop graffity - odstranění Praha 8

Stop graffity – odstranění Praha 8

 

Odstranění graffity chemicky v Praze 8

Odstranění graffity chemicky v Praze 8

 

Na níže uvedených adresách jsme zajistili strojové čištění koberců, odeslali jsme cenové nabídky :

Platnéřská 37, 110 00 Praha-Staré Město, Praha 1 … Kazaňská 21, 102 00 Praha-Štěrboholy, Praha 10 …  Prusická 29, 100 00 Praha-Strašnice, Praha 10 … Ve Střešovičkách 43, 169 00 Praha-Střešovice, Praha 6 … Českolipská 38, 190 00 Praha-Střížkov, Praha 9 … Vodácká 26, 171 00 Praha-Troja, Praha 7 … Matúškova 26, 149 00 Praha-Háje, Praha 11 … Za Černým mostem 24, 198 00 Praha-Hloubětín , Praha 14 … Slivenecká 29, 150 00 Praha-Hlubočepy, Praha 5 … Půlnoční 27, 147 00 Praha-Hodkovičky, Praha 4 … Strossmayerovo náměstí 23, 170 00 Praha-Holešovice, Praha 7 … Křimická 335, 109 00 Praha-Horní Měcholupy, Praha 15 … Vidlák 25, 198 00 Praha-Hostavice, Praha 14 … Dolnoměcholupská 33, 102 00 Praha-Hostivař, Praha 15 … Nerudova 69, 118 00 Praha-Hradčany, Praha 1 … Mezitraťová 47, 190 00 Praha-Hrdlořezy, Praha 9 … Na Petynce 125, 169 00 Praha-Střešovice, Praha 6 … Rumubrská 27, 190 00 Praha-Střížkov, Praha 9 … Ústřední 36, 102 00 Praha-Štěrboholy, Praha 10 … Nad Kazankou 47, 171 00 Praha-Troja, Praha 7 … Slezská 65, 120 00 Praha-Vinohrady, Praha 2 … Kodaňská 32, 101 00 Praha -Vršovice,  Praha 10 … Špitálská 23, 190 00 Praha-Vysočany, Praha 9 … Jabloňová 50, 106 00 Praha -Záběhlice, Praha 10 … Táboritská 47, 130 00 Praha-Žižkov, Praha 3 … Na Návsi 45, 252 18 Úhonice, Praha-západ … Zahradní 66, 251 63 Strančice … Palackého náměstí 84, 386 01 Strakonice … Palackého 11, 392 01 Soběslav … Římov 198, 373 24 Římov … Zahradní 720, 398 11 Protivín … Rudolfova 1149, 383 01 Prachatice … Velké náměstí 26, 397 01 Písek … Třeboňská 270, 378 16 Lomnice nad Lužnicí … Nová 3, 373 72 Lišov … Náměstí 87, 373 11 Ledenice … Budějovická 43, 382 03 Křemže … Linecká 775, 382 41 Kaplice … 9. května 208, 377 01 Jindřichův Hradec … Masarykova 33, 373 41 Hluboká nad Vltavou … Dubné 13, 373 84 Dubné … Žižkovo nám. 71, 373 12 Borovany … Chvalšinská 164, 381 01 Český Krumlov … Pražská tř. 104, 370 10 České Budějovice … nám. Svobody 21, 389 01 Vodňany … Táboritská 1143, 379 01 Třeboň … Štefanikova 844, 374 01 Trhové Sviny … Kosova 2890, 390 02 Tábor … Jindřichohradecká 50, 391 81 Veselí nad Lužnicí … Strahovská 294, 382 32 Velešín … Jiráskova 358, 373 82 Včelná … třída Edvarda Beneše 50, 500 12 Hradec Králové … Pražská 9, 503 51 Chlumec nad Cidlinou … Dolecká 109, 551 01 Jaroměř … Husova 306, 506 01 Jičín … Dubská 767, 272 03 Kladno … Leštinská 437, 549 01 Nové Město nad Metují … Jana Žižky 678, 504 01 Nový Bydžov … Mírová 1470, 516 01 Rychnov nad Kněžnou … Šnajdrova 1, 50353 Smidary … Gen. Govorova 571, 50303 Smiřice … Pivovarská 39, 289 22 Lysá nad Labem … Pražská 4, 276 01 Mělník … Palackého 124, 28903 Městec Králové … Dukelská 1091, 293 01 Mladá Boleslav … Běloveská 940, 547 01 Náchod … Křovická 263, 518 01 Dobruška … Pardubická 337, 53401 Holice … Levá 1236, 277 11 Neratovice … Tyršova 555, 768 11 Chropyně … Chobot 21, 767 01 Kroměříž … Velký Újezd 366, 783 55 Velký Újezd … Věrovany 312, 783 75 Věrovany … Kout 5, 751 02 Troubky … Cimburkova 151, 751 01 Tovačov … Na Výsluní 525, 798 12 Kralice na Hané … Trávnická 3, 796 01 Prostějov … Na Romži 341, 796 07 Držovice … Jablůnka 406, 756 23 Jablůnka … Kouty 1415, 757 01 Valašské Meziříčí … Kelč 133, 756 43 Kelč … Družstevní 105, 768 21 Kvasice … Babice 455, 687 03 Babice … Zahradní 199, 687 06 Velehrad … Malé Vlčiny 2, 779 00 Olomouc … Českobratrská 45, 779 00 Olomouc -nové Sady … Trnava 82, 763 18 Trnava … Liptál 188, 756 31 Liptál … Ratiboř 5575, 756 21 Ratiboř … Švábenice 319, 683 23 Švábenice … Komenského 16, 751 52 Přerov … 28. října 3, 751 17 Horní Moštěnice … Palackého náměstí 2, 683 23 Ivanovice na Hané … Lomená 548, 798 27 Němčice nad Hanou … Padlých hrdinů 914, 752 01 Kojetín … Školní 212, 753 66 Hustopeče nad Bečvou … Masarykovo náměstí 8, 753 01 Hranice … Bratrská 11, 751 31 Lipník nad Bečvou … Tršice 252, 783 57 Tršice … Dolní Újezd 144, 751 23 Dolní Újezd … Tyršova 788, 768 24 Hulín … Vrbátky 15, 798 13 Vrbátky … Tršice 238, 78357 Tršice … Masarykova 66, 783 72 Velký Týnec … Komenského 355, 783 73 Grygov … Komenského 445, 751 03 Brodek u Přerova … Náměstí 8, 768 02 Zdounky … Havlíčkova 318, 768 33 Morkovice-Slížany … Průmyslová 1859, 250 01 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav … Sokolovská 1660, 250 88 Čelákovice …Masarykova 91, 284 01 Kutná Hora … Na hřišti 24, 289 24 Milovice … Ondřejovská 59, 251 64 Mnichovice … Na Sádkách 218, 250 87 Mochov … Chotusická 36, 286 01 Čáslav … Tyršovo náměstí 986, 560 02 Česká Třebová … náměstí Arnošta z Pardubic 33, 282 01 Český Brod … Lipová 198, 251 01 Dobřejovice … Rostoklatská 203, 250 82 Tuklaty … 17. listopadu 240, Týniště nad Orlicí … Popradská 1528, 562 06 Ústí nad Orlicí … Maroldova 1415, 250 82 Úvaly … Pražská 308, 281 66 Jevany … Máchova 399, 250 90 Jirny … Benešova 1118, 280 02 Kolín … Polní 1164, 281 63 Kostelec nad Černými lesy … Na Křenovce 489, 289 21 Kostomlaty nad Labem … Svízelová 194, 250 84 Květnice … Nad Strouhou 937, 250 91 Zeleneč … Havlenova 135, 564 01 Žamberk … Dr. Nováka 23, 294 71 Benátky nad Jizerou … Voříškova 187, 51754 Vamberk … Na Suchých 337, 252 42 Vestec … Na Horkách 124, 251 63 Všestary … Na Staré cestě 99, 281 63 Vyžlovka … V Tejnecku 518, 537 01 Chrudim … K Elektrárně 245, 533 12 Chvaletice … Sportovní 87, 251 62 Mukařov … Toušeňská 301, 250 81 Nehvizdy … Nový dvůr 161, 561 51 Letohrad … Pístecká 23, 288 02 Nymburk … Spořilov 97, 530 03 Pardubice-Pardubice I … Truhlářská 61, 290 01 Poděbrady … Na Skalce 50, 251 01 Popovičky … Tovární 230, 252 43 Průhonice … náměstí T. G. Masaryka 33, 251 67 Pyšely … Hradecká 181, 535 01 Přelouč … Orlická 3, 251 01 Říčany … Pražská 1099, 289 12 Sadská … Tyršovo náměstí 47, 533 04 Sezemice … Husova 400, 538 21 Slatiňany … Tovární 26, 568 02 Svitavy … Výmolova 169/2, 150 00 Praha-Radlice, Praha 5 … Laglerové 1075/4, 161 00 Praha-Ruzyně, Praha … Pod poštou 102/11, 190 15 Praha-Satalice, Praha 9 … Holečkova 789/49, 150 00 Praha-Smíchov, Praha 5 … Elišky Krásnohorské 13/3, 110 00 Praha-Staré Město, Praha 1 … Výrobní 10/4, 102 00 Praha-Štěrboholy, Praha 10 … Hábova 1566/12, 155 00 Praha-Stodůlky, Praha 13 … Malínská 916/6, 100 00 Praha-Strašnice, Praha 10 … U páté baterie 779/4, 162 00 Praha-Střešovice, Praha 6 … Bínova 533/10, 180 00 Praha-Střížkov, Praha 8 … K Drsnici 278/7, 165 00 Praha-Praha-Suchdol … K učilišti 2/14, 102 00 Praha-Praha-Štěrboholy … Glowackého 555/6, 181 00 Praha-Troja, Praha 8 … K Náplavce 113/11, 155 00 Praha-Třebonice, Praha 13 … Chodská 1281/30, 120 00 Praha-Vinohrady, Praha 2 … Chvojenecká 269, 190 17 Praha-Praha-Vinoř … Vršovická 564/43, 101 00 Praha -Vršovice, Praha 10 … Kolbenova 881/19, 190 00 Praha-Vysočany, Praha 9 … Valašská Bystřice 677, 756 27 Valašská Bystřice … Horní Bečva 970, 756 57 Horní Bečva … Velké Karlovice 82, 756 06 Velké Karlovice … Nový Hrozenkov 312, 756 04 Nový Hrozenkov … Sídliště 6. května 1109, 756 54 Zubří … Halenkov 96, 756 03 Halenkov … Hovězí 194, 75601 Hovězí … Bánov 585, 68754 Bánov … Čupy 662, 687 51 Nivnice … Hřbitovní 140, 687 25 Hluk … Vlčnov 1193, 687 61 Vlčnov … Lesní čtvrť I 3418, 760 01 Zlín … Příčná 570, 755 01 Vsetín … Nivnická 2194, 688 01 Uherský Brod … Hlavní 242, 763 26 Pozlovice … Uherskobrodská 961, 763 26 Luhačovice … Husova 635, 687 71 Bojkovice … náměstí Mezi Šenky 884, 763 21 Slavičín … Mlýnská 1277, 763 31 Brumov-Bylnice – Brumov … Československé armády 257, 766 01 Valašské Klobouky … Lidečko 364, 756 12 Lidečko … Paseky 600, 763 11 Želechovice nad Dřevnicí … Tyršova 969, 763 12 Vizovice … Rovná 450, 763 15 Slušovice … Nádražní 556, 686 03 Staré Město … Větrná 401, 686 05 Uherské Hradiště … Příčná 1541, 765 02 Otrokovice … Kollárova 29, 763 61 Napajedla … Jasanová 1978, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm … Zašová 63, 756 51 Zašová … Žižkova 437/108, 586 01 Jihlava … Křivánkovo náměstí 151/75, 641 00 Brno – Žebětín … Legionářská 557/98, 664 34 Kuřim … Šafaříkova 1390/65, 676 02 Moravské Budějovice … Valdštejnská 128/304, 588 32 Brtnice … Jiráskova 601/65, 664 11 Zbýšov … Sklářská 936/75, 665 01 Rosice … Růžová 250/92, 672 01 Moravský Krumlov … Janáčkova 377/102, 666 01 Tišnov … náměstí Míru 91/295, 675 26 Želetava … Žižkova 317/61, 591 31 Žďár nad Sázavou … Zákostelní 701/119, 67555 Hrotovice … Havlíčkova 497/83, 671 72 Miroslav … Ve Sboru 1626/78, 664 91 Ivančice … Bartuškova 790/70, 674 01 Třebíč … Na Hrázi 168/97, 588 56 Jihlava-Telč … Třebíčská 1640/120, 594 01 Velké Meziříčí … Meziříčská 635/66, 594 51 Křižanov … Pražská 726/88B, 642 00 Brno – Bosonohy … Poříčí 1082/124, 691 23 Pohořelice … Střední 91/80, 664 48 Brno – Moravany … Nad Kralickým kopcem 397/98, 675 71 Náměšť nad Oslavou … Hrnčířská 207/72, 595 01 Velká Bíteš …

 

 

 

 

 

 

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *