Odstraňování plísní

Pokud hledáte něco účinného proti plísním, tak správnou volbou je LSG protiplísňový nátěr Praha

Jak dostat plíseň pryč z fasádyV naší tělocvičně se nám v rozích v šatně u sprch začala tvořit plíseň. Což logicky neudělalo radost nikomu z nás. Naše uklízečky se sice snažily o to postarat, ale moc se jim to nedařilo. Takže bylo potřeba to přenechat na profesionálech, kteří disponují i lepšími prostředky. A těmi jsou zaměstnanci z úklidové firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. Odstraňování plísní  a jejich zázračný protiplísňový nátěr LSG, na který nedám dopustit.

Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let, takže vydrží opravdu dlouho. Fungování nátěru je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. Takže i velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení.

Na…

Jak odstranit žluté skvrny a plísně na stropěNa povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný, což je taky velice důležité. A díky tomu všemu máme od plísně pokoj, na lepší věc proti plísni jsem nikdy nenarazil.

Tímto se přidávám k řadě spokojených zákazníků a chtěl tak poradit všem při výběru úklidové firmy, kteří rovněž mají problém s plísní a poptávají tuto službu. Se zaměstnanci jsme taky neměli žádný problém. Nemuseli jsme čelit zbytečným dohadům, že nechceme, aby v našem prostoru kouřili a podobně. Protože i toto se nám již u jedné úklidové firmy stalo, když jsme kdysi potřebovali mytí oken. Takže jsme s nimi spokojení ve všech ohledech.

 

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *