Umývání pergol Praha

Zdraví mám jen jedno, a tak se již věnuji pouze pro mě podstatným činnostem

Taky máte občas pocit, že se vám z přemíry povinností rozskočí hlava? Věnuji se prodeji outdoorové a sportovní obuvi. Provozuji e-shop i kamennou prodejnu. A donedávna, abych ušetřil, jsem ještě po pracovní době uklízel celou prodejnu sám, včetně sociálního zařízení a výloh. Bylo to neudržitelné. Teď už to vím. A málem mě to stálo zdraví. Pak jsem si našel jednu starší paní, která mi několikrát do týdne umývá podlahy v prodejně a záchod. Takže mi velmi ušetřila práci. Já se spíš zaměřuji na prodej a sem tam něco jenom dotáhnu. Nyní jsem si našel také pomocnou sílu na mytí výloh v podobě úklidové firmy Umývání pergol Praha, kterou mi doporučil kamarád.

Čištění a umývání skel skleněných pergol v Praze

Zaměstnanci A SERVIS LIPKA jsou špičkově proškolení profesionálové, kteří postupují velmi ohleduplně ke svému okolí. Se svěřeným majetkem jedná s nejvyšší opatrností a péčí. Technologie, kterou používají na mytí, čištění a leštění výloh a prosklených prostor, je moderní a progresivní. Proto je možné ji bez problému aplikovat i na velice silně znečištěné skleněné plochy. Jedná se například o znečištění, které způsobili řemeslníci při rekonstrukci. Pečlivě vyškolení profesionálové znají přesný postup. Na rozdíl od jiných firem nemyjí pouze skleněnou okenní tabuli. Vědí, že základem úspěchu je perfektní umytí celé plochy výloh včetně rámů a okolí.

Výlohy čistí rozmývákem a následně důkladně ošetří skleněné plochy pomocí stěrky s gumou. Tak, aby na skle nezůstala jediná šmouha a lesklo se ještě mnoho týdnů. Po proschnutí umyté plochy ji pracovníci leští na sucho čistou bavlněnou plenou. Jedná se o metodu takzvaného suchého leštění. Přesto, že se jedná o fyzicky daleko náročnější postup, díky této metodě je zaručeno, že skla zůstanou déle čistá. A úplně nejvyšší ochrany skel lze dosáhnout následnou aplikací nanoimpregnace. Díky této službě je pak velmi snadné výlohy dlouhodobě držet v pěkném stavu. Špína se totiž na ně tolik nelepí a většinu toho spláchne déšť nebo proud vody.

Dlouholeté zkušenosti zajišťují úklidové a čistící firmě Mytí oken prestižní postavení na trhu. Také díky tomu mohou svým zákazníkům nabídnout široký rozsah špičkových úklidových činností. Mezi ně patří tedy mytí oken, čištění oken, leštění oken, a to vše i ve výškách. Tato firma patří ke špičce ve svém oboru nejen v České republice, ale i na Slovensku, v Rakousku a Německu. Tam je daleko větší trh a tím i vyšší konkurence. Přesto jim zákazníci věří i v těchto zemích a s důvěrou se na ně opakovaně obrací. To vše díky nejmodernějším technologiím, které při úklidu používají. Ale také díky profesionálnímu přístupu a skvělé komunikaci se zákazníky.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *