Umývání výkladů Brno

Společnými silami jde všechno snáze, čištění oken po rekonstrukci a relokaci

Moje kamarádka, spolužačka ze střední odborné školy, dlouhá léta provozovala restauraci, kam jsme s mým manželem velmi rádi chodili si posedět a dobře se najíst. Jenže měla vždy spíše poloprázdno až prázdno. Což byla částečně i daň za to, že toto zařízení je umístěno v odlehlé ulici na kopci. Takže spousta lidí o tomto podniku nevěděla nebo se jim nechtěla podnikat ta strastiplná cesta směrem do kopce.

Umývání výkladů a oken v Brně

Z velké části to bylo také tím, že reklama a propagace mé kamarádce nic moc neříkaly. Spíše vsázela na to, že si o kvalitních službách lidé povědí mezi sebou, a že tak organicky budou zákazníci přibývat. Jenže se tak nestalo. Po létech provozu se dveře restaurace uzavřely. Finanční zdroje vyschly. Nechtěli jsme to tak s manželem nechat. Moc rádi jsme restauraci navštěvovali a nesnesli jsem představu, že objekt bude chátrat…

A tak jsme spojili síly. Zapřemýšleli jsme nad změnami, rekonstrukcí, novým personálem apod. Naše myšlenky se postupně stávaly realitou. Financovali jsme již zmíněnou rekonstrukci, která objektu vtiskla novou podobu. Restauraci jsme nafotili, vytvořili webovky, nový profil na sociálních sítích, udělali reklamu. Zkusili jsme vše, co by mohlo restauraci pomoci a udržet ji mnoho dalších let. Před otevřením nás čekala ještě jedna důležitá věc. Tím byl po stavební úklid, jelikož okna byla poměrně dost znečištěná od barvy a zbytků lepidla.

Nešlo nám to dolů. Museli jsme najít jiné řešení. A tak jsme si řekli, že se obrátíme na úklidovou firmu. Ale s žádnou jsme neměli zkušenosti, tak jsme se uchýlili na internet. A podle recenzí jsme se rozhodli kontaktovat firmu Mytí výkladů Brno. Měla opravdu nejlepší ohlasy, lidi je opravdu moc vychvalovali, tak jsme si řekli, že to bude to pravé. A jsme z nich doslova nadšení. Práci provedli rychle a bez nejmenších komplikací. Čas mytí navíc dokázali přizpůsobit našim požadavkům, protože jsme na to měli vyhraněné jen určité termíny a byli jsme rádi, že byli schopní se nám přizpůsobit.

I když se jednalo o menší zakázku, jednalo se o mytí jenom několika oken, vyšli nám vstříc a chovali se velmi profesionálně. Jejich celková organizace orientovaná na splnění práce byla perfektní. I cena nám přišla v pořádku, dle mého názoru je opravdu dostupná pro všechny, kteří by ji mohli potřebovat. Používají ty nejlepší čisticí prostředky a zaměstnanci jsou skuteční profesionálové, takže dosahují těch nejlepších výsledků. V okně se vidíte stejně jako v zrcadle. Takže pro ty, kteří hledají kvalitní servis na mytí oken, tak Mytí oken je jasná volba.

My osobně neznáme v tomto oboru nikoho lepšího, než jsou A SERVIS LIPKA. Doufáme, že sdílením naší zkušenosti pomůžeme ve výběru ostatním, kteří poptávají mytí oken a jiné úklidové služby. Ještě jsme se při hledání na jejich stránkách dočetli, že nabízí celou řadu dalších služeb, například čištění koberců a podlah, odstraňování plísní a graffiti, mytí oken ve výškách, ruční mytí sedaček. Takže pokud poptáváte i něco jiného, tak tady máte vše na jednom místě, a to se zárukou kvality. A skvělé je, že své služby nerealizují jen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *