Výškové mytí oken vyžaduje stabilitu a preciznost – to zaměstnanci firmy“Výškové práce Brno“ mají

Mytí skleníků S mytím oken u babičky byly odjakživa problémy. V horním patře bylo pár takových, která se musela umývat zvenčí. Protože byla vysoko, museli jsme si k tomu brát žebřík, ale ani to častokrát nepomohlo. Nejistá stabilita zabránila tomu, kdo právě okna umýval, v tom, aby se do toho pustil opravdu pořádně. Okna proto vždy byla umyta dost nepořádně. Babička se na nás trošku zlobila, ale dobře věděla, že kdyby chtěla víc, mohli bychom ze žebříku spadnout, a to rozhodně nechtěla riskovat. – mytí oken cena za m2

Jednou mi kamarádka říkala o tom, jak k její mámě do domu chodí úklidová služba, která perfektně umyje okna. Prý je to dokonalost sama. Zavětřila jsem šanci, jak se pro příště vyhnout nepříjemnému mytí babiččiných oken, a proto jsem se důkladně vyptala na podrobnosti a zjistila jsem si i název firmy. Doma jsem se podívala, jestli náhodou Brno mytí oken  neprovádí i výškové mytí oken. Měli jsme štěstí, na tyto práce se firma také zaměřuje a podle recenzí na internetu to vypadalo, že to dělá s velkými úspěchy.

Babička…

Mytí a čištění logBabička se na to dívala s velkou nedůvěrou. Moc se jí nelíbilo, že jí bude okna umývat někdo cizí, ale firma už byla objednaná, takže s tím nemohla moc dělat. S velkým despektem přihlížela práci firmy. Bedlivě jsem ji pozorovala a viděla jsem, jak se její postoj postupně mění. Ke konci pánům z firmy nabízela kávičku a koláčky za to, že tak krásně okna umyli.

Měla pravdu, pánové to zvládli výborně. Měli na to samozřejmě mnohem lepší podmínky než my, protože místo nespolehlivého žebříku použili montážní výsuvnou plošinu. Ale navíc jim to šlo hezky od ruky a dali si s tím pořádně záležet. Okna po velice dlouhé době vypadala konečně čistě, a navíc se leskla tak jako nikdy. A SERVIS LIPKA, s.r.o. umí opravdu zabrat.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *