Brno odstranění graffiti

S antigraffitovou ochranou se nemusíte sprejerských nápisů obávat. „Čištění graffiti Brno“

čím odstranit graffitiGraffiti jsou dnes velice rozšířeným problémem, se kterým se dnes můžete setkat na každém rohu. A to doslova, protože graffiti vidíte skoro na každé ulici. Je to problém, se kterým se setkáváme hlavně ve městech. Dodnes nechápu, jak se někdo může těšit z toho, že ničí prostředí, ve kterém se sám vyskytuje. Žít ve městě, které se podobá sprejerskému doupěti se snad nemůže líbit nikomu, pokud tedy dotyčný není inteligenčně zaostalý. Samozřejmě není nic špatného, když se sprejeři vyřádí na místech, která jsou k tomu určená, jenže to se bohužel často nestává. Většinou si sprejeři své nápisy namalují na něčí majetek. Ale dá se s tím něco dělat. – jak odstranit graffiti

Můžete svůj dům chránit antigraffitovým nátěrem. Sprejeři totiž často poznají, zda dům nátěr má nebo ne, a když vidí, že je dům nátěrem chráněný, tak ho někdy ani neposprejují, protože ví, že by jejich dílo nemělo moc dlouhou životnost. A antigraffitová nátěr nabízíme i v naší úklidové firmě  Brno odstranění graffiti. Dále také realizujeme antigraffitový program, který důsledně a spolehlivě paralizuje činnost stupidních graffitových vandalů je založen na využití všech svých zkušeností, které tato firma získala za více jak dvacetileté působení v tomto boji, který neuvěřitelným způsobem devastuje naše životní prostředí, a  v kterém dosud nikdo a to ani naše či mezinárodní legislativa nebyla schopna docílit účinných výsledků.

Tento…

přípravky na odstranění graffitiTento antigraffitový program zahrnuje technologie odstraňování graffiti i z neošetřených ploch, ochranu proti graffitovému vandalismu a  znečištění, aplikaci antigraffitových nátěrů, které jsou jedinou skutečnou účinnou ochranou a obranou proti sprejerům a jejich nevkusným čmáranicím. Dále tento program zahrnuje tzv. systém budov bez graffitového znečištění, stop sprejerství, stop sprejům, účinnou prevenci stop nedovolenému graffiti a samozřejmě jeho nedílnou součástí je kvalitní komplexní servis s velmi rychlým a včasným odstraňováním i sebemenšího graffitového znečištění ihned a to včetně stržení a odstranění plakátů a nepovolených výlepů.

Nátěr si od nás nechala dát i majitelka wellness centra, které posprejovali celou přední stěnu jejího pracoviště. A je více než pochopitelné, že í to dělalo starosti, protože sprejerský nápis n žádného zákazníka nemůže udělat dojem. Takže jsme jej odstranili a nanesli na něj nátěr. Se kterým je paní moc spokojená. A právě z těchto zmiňovaných faktů jednoznačně vyplývá, že nejspolehlivější prevencí se stoprocentní účinností před vandalizmem tohoto typu, je nechat si touto firmou nanést antigraffitovou ochranu všude tam, kde se nacházejí sprejery vyhledávaná inkriminovaná místa v podobě fasád, zdí, kamenných zídek, teras, schodišť apod. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *