Mytí výkladů Praha

Perfektní umytí výloh by mělo být samozřejmostí jak zvenku tak i zevnitř

S majitelem budovy, kde provozuji obchod s elektronikou, a zejména s mobilními telefony, jsme vedli dlouhodobě spor, jak by měl vypadat generální úklid prodejny. Když jsem se totiž přestěhoval do stávající provozovny, majitel celého objektu měl smluveného nějakého známého, který měl úklidovou firmu a staral se o mytí všech výloh, ale také pravidelnou údržbu podlah. Nicméně když jsem tuto jeho firmu poznal osobně, měl jsem k jejich práci značné výhrady.

Umývání oken a výkladů v Praze

A sice jsem si všiml, že ji nedělají, jak mají uvedeno ve smlouvě. Jednoduše ji flákají, jak jen můžou. S majitelem objektu jsme na toto téma několikrát zavedli řeč, ale bezvýsledně. Byť mi slíbil, že s tím něco udělá. Ale neudělal. Dva roky jsem se snažil tento přístup změnit. Ale marně. Dočkal jsem se až tehdy, kdy objekt prodal. Nový majitel se k mému štěstí choval rozumně a všiml si nesrovnalostí. Začal je řešit poměrně záhy.

Nakonec to dopadlo tak, že snížil nájemné za tu cenu, že každá firma či provozovna si musela sehnat vlastní úklidové pracovníky. Našel jsem si paní, která vždy po zavíračce umyla podlahu a vyčistila sociální zařízení. Pak mi zbývalo najít akorát někoho na mytí výloh. Jenže na koho se s poptávkou obrátit, když nikoho v tomto oboru neznáte? Nejsnadnějším řešením bylo najít někoho na internetu podle recenzí. A jedna z firem mě skutečně zaujala. Firmu Umývání výkladů Praha jsem tedy velice brzy kontaktoval.

Měl jsem od nich velká očekávání, takže jsem byl velmi napnutý. Firma však skvěle obstála, dokonce její pracovníci dokázali moje očekávání překonat. Kvalita jejich práce – mytí oken je neuvěřitelná. Člověk by si řekl, že už není možné na mytí výloh nic vylepšit. Ale je to o tom, že se věnujete detailům a práci provedete skutečně pečlivě, a to firma dělá.

Vzhledem k tomu, že mnozí berou šmouhy a zaschlé zbytky vody na sklech jako samozřejmost, nevidíme možnost v tom, jak se zlepšovat. Ale A SERVIS LIPKA ví jak na to. Speciální technikou leštění nasucho, která je fyzicky značně náročná, ale zato má zřetelné výsledky, dosahují perfektně čistých a vyleštěných oken. Firma skutečně odvádí skvělou práci a doporučuji ji všem, kdo stejně jako já, potřebujete spolehlivou pracovní sílu za dobrou cenu.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *