Čištění koberců - Nejnovější technologie v ČR

Na párty je třeba držet se dál od koberce

Od koho si nechat vyčistit kobercePřed zhruba dvěma týdny jsme měli poměrně legrační zakázku. Napsala nám email nám profesionálně si nechat vyčistit kobercejedna mladá slečna, že se stal strašný průšvih. Jelikož její rodiče odjeli, rozhodla se uspořádat párty, pozvala několik přátel a dali se do slavení. Vypili prý strašně moc alkoholu, včetně hostitelky.

 

Té se zanedlouho v jednu chvíli, když chtěla říct přátelům vtip, udělalo špatně. No a můžete si dopočítat, jak to asi dopadlo. Pozvracela, ale kam! Rovnou na koberec uprostřed obývacího pokoje, navíc před všemi jejími přáteli, takže si chudák, utrhla pořádnou ostudu. Naštěstí ji pak přátelé opečovávali a dokonce se pokoušeli vyčistit koberec. Řeknu vám, kdybych já měl takové kamarády… Koberec se pak pokoušela ještě vyčistit sama slečna, ale její pokusy byly taktéž marné.

 

Nechtěla přidělávat rodičům starosti, tak se rozhodla napsat naší firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců Brno ceník. Přijeli jsme tedy na Čím vyčistit čalouněnímísto činu. Trošku jsme se zasmáli a Jak vyčistit čalouněnízavzpomínali na mladá leta, jelikož si myslíme, že v této situaci byl jistě jako mladý dospívající člověk někdy každý. S sebou jsme si nezapomněli vzít naše speciální přístroje sestávajícího se mimo jiné z tří motorového vysavače. Slečna nám ukázala, co je potřeba vyčistit. Dali jsme se do práce.

 

Pro dokonalé vyčištění koberců…

 

Pro dokonalé vyčištění koberců je nejlepší technologie hloubkového strojového čištění. Nejprve jsme hloubkově zapravili chemickou kosmetiku od značky Bosch RTS Kde nechat vyčistit kobercedo samé struktury koberce pomocí velmi výkonného kotoučového stroje s rotačními kartáči. Tato velice unikátní, a přitom stále šetrná kosmetika spolehlivě i v hloubce struktury koberce do vzniklé pěny nabalí veškeré nečistoty z koberce, i ty, co už jsou na něm dlouho, a navíc také alergeny, roztoče. Také celý koberec řádně dezinfikuje, takže není potřeba už se bát roztočů. Pro dokonalý efekt vyčištění to však nestačí. Jako další postup koberec vysajeme. Cena za čištění čalounění

 

nemusíte bát, že bychom vám ho nechali mokrý. Celý tento postup čištění je nejlepší na trhu a nemá takřka vůbec konkurenci. V čištění koberců jsme opravdu velmi pečliví a vždy se snažíme naším zákazníkům co nejvíce vyhovět. Těší nás pak jejich radost z vyčištěných věcí, které znovu nabyly na svém lesku. Když jsme práci dokončili, zavolali jsme naší zákaznici. A ta byla jak u vytržení, říkala, že ten koberec vypadá ne jako vyčištěný, ale jako zcela nový.

 

S naší prací byla moc spokojená, především proto, že by jí šlo jinak o kejhák. Ten koberec její rodiče moc obdivují a moc by je mrzelo, pokud by byl zničený a slečnu konec konců taky. Říkala, že příště si dá pozor a koberec dá raději stranou, a kdyby ne, tak že už ví, koho příště zavolat. Hrozně nás tedy chválila a přála, ať se naší firmě daří a že nás určitě doporučí dál svým známým.

 

 

jak hloubkově odstranit fleky z kobercejak na čistý koberecNejlepší firma na čištění koberců a čalounění je A Servis Lipka, s.r.o.

 

 

 

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *