čištění fasád v Praze

Podél dveří jsme měli plíseň, silná dezinfekce a nátěr proti plísni problém vyřešil

Z nějakého důvodu se nám podél zárubní dveří vytvořila plíseň. Působí to jako takový rám na futra. Což opravdu nevypadá hezky, pokud dveře hyzdí plesnivý rám. Jsou to dveře mezi obývacím pokojem a chodbou, takže odtud zřejmě pramení vlhkost. A ve vlhkosti se pak každé plísni daří, to je všeobecně známý fakt. Bohužel, ačkoliv jsme se snažili plísní zbavit nějakými chemikáliemi, neuspěli jsme.

Odejměte plísni vlhkost a ona zahyne hlady

A takto jsme to nechat nemohli. Člověk, když sedí v obýváku a kouká z gauče přímo na televizi, tak má dveře ve výhledu. A plíseň opravdu zkazí dojem z příjemného prostředí. Proto jsme se rozhodli, že se obrátíme na odborníky. Konkrétně jsme zvolili firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Doporučili nám ji známí, kterým A SERVIS perfektně pomohl. Tak jsme se rozhodli, že do toho půjdeme taky a kontaktovali jsme firmu s nejlepšími referenci na Čištění fasád v Praze.

A SERVISU jsme rovnou zavolali na odstranění plísně podél dveří. Když k nám pracovníci A SERVIS LIPKA přijeli, nejprve na místa napadená plísní aplikovali běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení pak aplikovali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy. Tento krok pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek ale i řas.

Funguje tedy jako účinná prevence proti dalšímu vzniku plísní. Po zaschnutí se vytvořil omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. Tento speciální nátěr se jmenuje LSG. A je aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. LSG nátěr proti plísním lze aplikovat ve vnitřních i vnějších prostorách.

Antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají jednoduše plísně, bakterie, houby ani kvasinky šanci přežít.

Pro buňky vyšších organismů je ale 100 procentně bezpečný. Takže žádné obavy nejsou na místě. Životnost nátěru se pohybuje v rozmezí 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Takže má člověk na mnoho let dopředu vystaráno. Což je super. Člověk má po starostech. Nevím, proč jsme se vůbec sami snažili s plísní zatočit.

Byla to zbytečná práce a vyhozené peníze za prostředky, které nefungují. Mnohem jednoduší a úspornější je prostě zavolat A SERVISU. A tato společnost se už o vše postará. Což je neskutečný komfort, který za to rozhodně stojí. Oproti ostatním firmám ale A SERVIS LIPKA zajistí i prevenci do budoucna. Takže plíseň se roky neukáže. A A SERVIS si stačí zavolat jednou za spoustu let. Což se vyplatí.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *