odstranění plísně Praha

Nově jsme si v Praze vybavili byt, ale potrápila nás plíseň.

Nedávno jsme se dali do předělávání bytu. A vzali jsme to přímo od podlahy. Množství nábytku jsme vyhodili. A koupili nový. Také jsme všude vymalovali, v některých místnostech jsme dali tapety. Koupili jsme spoustu živých květin, ale i jiných dekorací. Tato renovace stála spoustu peněz. Ale chtěli jsme to mít krásné, tak jsme se rozhodli do toho ty peníze dát. A myslím, že se to vyplatilo.

Jak spolehlivě odstraníte trvale plíseň ze stěn v interiéru

Výsledek byl prostě luxusní. Nádherné, útulné místo pro život. Bohužel nám radost z této investice moc dlouho nevydržela. Bohužel se nám na čerstvě vymalovaných zdech objevila plíseň. Já myslela, že mě ranní. Přítel ale říkal, ať se z toho nehroutím. Že na to určitě najdeme nějaké řešení. Říkal, že je ale potřeba najít profesionály, kteří by si s plísní hravě poradili. Sami bychom mohli situaci ještě zhoršit.

A něco u toho třeba i poničit. To se nám samozřejmě nechtělo riskovat. Přítel našel na internetu firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Tato společnost zajišťuje kompletní servis v odstranění plísní, řas, hub, sanitrů, výkvětů a jiných mikroorganismů z jakéhokoli povrchu. Když k nám odborníci z A SERVISU přijeli, tak zákrok začal tak, že se nejprve odstranily biologické nečistoty mechanickou cestou.

Proti plísňový nátěr řeší plíseň trvale

To probíhalo pomocí kartáče. Následně se povrch nechal jen vyschnout. Poté se na něj aplikoval speciální dezinfekční přípravek. Ten se aplikuje výhradně na suchý povrch. Poté se tato účinná látka nechá působit celý den. Závěrečným krokem je poté prevence. Ta zabrání znovu se objevení plísní. Jedná se o speciální nátěr v podobě průmyslového polymeru LSG – Laget Samuraj. Nanesený nátěr LSG totiž účinně zamezuje vlhkosti. A ta se u nás z nějakých důvodů objevila. Tento nátěr LSG má vlastnosti difúzního odporu.

Takže všechny molekuly vodních par mohou bez problému ze zdi unikat, zatímco molekuly vody do struktury fasády vniknout nemohou. Přestože je výskyt plísní, bakterií, hub a kvasinek častější na zateplených fasádách a zejména na severních stranách zdí. U nás toto pravidlo neplatilo. Plíseň se prostě objevila i na jiných místech v bytu. Takže ta plíseň se asi rozleze kdekoliv. A já po zákroku A SERVIS LIPKA dala příteli za pravdu, že povolat odborníky bylo to pravé řešení. Jediné, co stačí, je se jednoduše obrátit na osvědčenou a spolehlivou firmu A SERVIS.

Nám se to vyplatilo rozhodně. Nově vybavený byt jsme si nechtěli poničit od nějakých amatérů. Investovali jsme do nového nábytku i výmalby spoustu dlouho šetřených peněz. Proto jsme chtěli mít jistotu, že bude nás byt zase v perfektní kondici. A po zásahu A SERVISU máme dokonce trvalé řešení. Už se nebudeme muset bát, kudy plíseň zase vykoukne. Díky jejich prevenci se to prostě nestane. Takže to ve výsledku žádná tragédie nebyla. Vše se dá řešit. Stačí vědět, na koho se obrátit.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *